Архив за день: 2021/03/23

Другий день інституційного аудиту у закладі

изоб  Важливою частиною аудиту школи є дослідження думки учасників освітнього процесу (що самі учні та їхні батьки кажуть про якість освіти в їхній школі, якою є думка вчителів). Як експертна група збирає інформацію в закладі з даного питання? Спілкування відбувалося онлайн. Працюючи в закладі, освітні експерти анкетували учителів, учнів, та їхніх батьків,  проводили інтерв’ю з органами учнівського самоврядування.
Нам приємно, що здобувачі освіти були відкритими та емоційними у спілкуванні, помітна була їх гордість за свій заклад.

Зміни в освітньому процесі