Архив за день: 2021/03/22

Розпочався інституційний аудит у закладі

Без названия Інституційний аудит – це зовнішнє оцінювання роботи школи, під час якого незалежні експерти оцінюють освітні та управлінські процеси. Аудит є новою процедурою вивчення діяльності школи, яка прийшла на зміну державній атестації шкіл. Аудит покликаний не карати, а підтримати школи та показати їм, як стати кращими. Це новий формат співпраці на місцевому та національному рівнях, який є запорукою майбутнього вдосконалення української освіти.

Всеукраїнський конкурс фото та відеоробіт «Lime. Go to read!»

Всеукраїнський конкурс фото та відеоробіт «Lime. Go to read!» – це відкритий творчий захід, що проводиться щороку серед школярів та студентів. Організатором Конкурсу «Lime. Go to read!» є кафедра бібліотекознавства та інформології Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка. Запрошуємо всіх до бібліотеки!
До вашої уваги відеороботи здобувачів освіти закладу: Борисенко Романа учнів 9-А класу.