Архив за день: 2021/03/20

Активна творча праця учнів у позакласній роботі — запорука успішного навчання

Проведення предметних тижнів є ефективним засобом підвищення пізнавального інтересу до вивчення навчальних предметів, стимулювання творчої активності дітей. З 15 березня по 19 березня 2021 року у школі пройшов тиждень предметів художньо-естетичного напрямку. Тема проведеного тижня — “Активна творча праця учнів у позакласній роботі — запорука успішного навчання”. Під час тижня педагогами школи та учнями були проведені низка заходів культурно-мистецького напрямку. Розмаїття та різноплановість форм роботи: захопливі вікторини, майстер-клас, конкурси, бесіди, усні журнали, цікаві творчі завдання, позакласні заходи, мистецькі проекти, які сприяли розвитку в учнів творчої уяви, фантазії, музичного слуху, відчуття ритму, артистизму та виконавських здібностей.