Архив за день: 2021/03/19

Навчаємося і вчимо щастю

Чи задумувалися ви, що означає слово ЩАСТЯ? Ми так часто бажаємо його друзям і рідним. Що означає бути щасливою людиною? На це питання однозначної відповіді не дасть ніхто. Пам’ятаєте пісню Олега Винника? Дійсно, щастя буває різним. І яким би воно не було, нехай завжди вас окриляє, дарує натхнення і радість і ніколи вас не покидає! ЩАСТЯ ВАМ! З побажаннями Алла Бендюг

Читать далее

Зустріч з митцем

єє є18 березня учні 7 -Б класу відвідали Лебединський міський художній музей імені Б.К.Руднєва, який презентував виставку творів відомого українсько-американського живописця, графіка, педагога та художника кіно Василя Васильовича Кричевського (1901-1978) «З мистецького доробку Василя Кричевського». Присвячена виставка 120-річчю від дня народження художника, що припадає, саме на 18 березня 2021 року.

В Україні — Всесвітній день поезії

-29-19 У відривному «Українському народному календарі» він уперше з’явився 2004 року. У поезії є своє народження, цей день має свою історію. У 1999 році на 30 сесії генеральної конференції ЮНЕСКО було вирішено відзначати Всесвітній день поезії 21 березня. Перший Всесвітній день поезії святкувався у Парижі, де знаходиться штаб-квартира ЮНЕСКО.

Читать далее