Архив за день: 2021/02/23

Мова — найдорожчий скарб

мова4   До відзначення  Міжнародного дня рідної мови долучилися учні молодших класів. У 1- А класі б ув проведений захід «Мова- душа народу». Діти читали вірші, слухали пісні, розгадували кросворди, ребуси, грали в гру » Шифрувальник», виконували завдання з лего. Першокласники упевнилися,  що мова — найдорожчий скарб, який передається з покоління в покоління . Учні 3-А класу обєднавшись в команди «Мовознавці», «Дивослово» та «Веселі лепетуни» мандрували містом Мови,  виконуючи різноманітні завдання. Вулиця Ребусна, Інтелектуальний майдан, Перекладацьке бюро, магазин Слів, парк Сенкан чекали на знавців рідної мови. З невеликим відривом перемогла команда» Мовознавці «. У кінці уроку діти переглянули відеоролик та на згадку отримали закладинки. А головне — зрозуміли важливість рідної мови.