Архив за день: 2021/02/22

Пам’яті Кобзаря

     З метою вивчення, збереження та популяризації творчої спадщини Великого Кобзаря, залучення молоді до творів сучасної української літератури лірико-патріотичного спрямування, виявлення та розкриття творчих здібностей аматорів художнього читання, учні школи взяли участь у конкурсі читців, присвяченому пам’яті видатного українського поета Т.Г.Шевченка.

Читать далее

Прем’єра шкільного театру

0   Якщо ви цікавитеся театральною діяльністю, якщо ви активний читач творів українських авторів,або ж якщо ви бажаєте просто відпочити від швидкості і надмірної інформативності технологій сучасного світу, то вам – саме сюди, на гостину до 11 класу Лебединського закладу загальної середньої освіти І -ІІІ ступенів №7 Лебединської міської ради Сумської області! Адже другий рік поспіль саме ця молодь на чолі із класним керівником вражає око глядача неперевершеним дійством – постановами кращих зразків нашої національної літературної скарбниці.

Читать далее

Її величність — МОВА

ві     З метою виховання любові до рідної землі, до рідної мови, до її носія- українського народу, до народних традицій , розвитку комунікативної компетентності у 9-б класі проведено виховний захід » Її величність — МОВА». Діти поглибили знання про мову нації, дізнались про історію святкування дня мови, найцікавіші факти про мови світу.

Читать далее