Архив за день: 2021/02/21

Говоріть українською!

777      Сьогодні 21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови — свято, засноване ЮНЕСКО в 1999 році. Головна мета цього дня — підтримати самобутність та важливість кожної мови та її важливість для народу. Недарма кажуть, що після відмови від рідної мови нація вмирає, адже мова містить історію та культуру держави. Любіть, вивчайте рідну мову. Говоріть українською!

Читать далее

Освітнє Дитинство в 20-х роках ХХІ ст.: виклики та можливості

    1515Бендюг20 лютого розпочала роботу ІІ Міжнародна педагогічна стрітенська онлайн-конференції «Освітнє Дитинство в 20-х роках ХХІ ст.: виклики та можливості». Мала нагоду долучитися до цього чудового освітянського дійства і провела майстер-клас «Стрітенське чаювання за цікавою книгою,… або як виховати у дітей любов до книги та читання» ☕❄️. В ході спілкування з коліжанками поділилася власним досвідом роботи та дала практичні поради щодо виховання в учнів молодших класів любові до читання. Учасники в ході роботи виконували практичні вправи, поринули у світ дитинства та книги. А горнятко гарячого чаю☕ забезпечило гарний настрій та плідну співпрацю. Приємно було побачити п. Оксану Лопачук. Велике спасибі учасникам майстер-класу, особливо п. Ользі Ягольніцькій, яка отримає від мене подарунок за активність та підтримку.  Алла БЕНДЮГ, учитель початкових класів

Читать далее

“Равлюся для матусі”

екофрма За вікном ще хурделить, але всі ми в передчутті приходу весни, першого тепла, радісного цвірінькання пташок, позитивних емоцій. Не за горами перше весняне свято: найтепліше, найрідніше, найвсеохоплюючіше. Напередодні жіночого дня  “ФЕРМА ЕКО” спільно з інформаційним партнером “Лебедин Сіті” запросила дітлахів віком від 6 до 10 років взяти участь у новому дитячому конкурсі від равликового господарства — “Равлюся для матусі”Умови прості: створити фігурку власними руками у вигляді равлика із тих матеріалів, які найбільше подобаються. Це може пластилін, природний матеріал (шишки, жолуді, мушлі), бісер, полімерна глина, також виріб може бути в’язаний, шитий. Все залежить від фантазії юних авторів. Отримавши перші роботи, працівники господарства вже захвилювалися.»Друзі, у школі #7 з’явився наш конкурент — «Класна Екоферма» Нове равликове господарство створили учні 2-Б класу зі своїм класним керівником Катериною Ховрат!- пише на своїй сторінці facebook Ïжа для життя || Food for life Марина Іванова/ — Таким яскравим конкурентам ми тільки раді».

Читать далее