Архив за месяц: Май 2019

На крилах любові

Світлина від Инни Борисенко. Травень багатий на свята, приємні зустрічі, вітання. У ці теплі та сонячні дні у 6-Б класі  чудове родинне свято зібрало дітей, батьків, учителів у тісному дружньому колі. Щирі слова, посмішки, спів і танці об’єднували усіх присутніх. Під час  цієї зустрічі відбулася презентація книги Інни Борисенко «На крилах любові». «Я безмежно вдячна редактору цієї збірки Олені Тараспольській за влаштоване свято, — говорить поетеса. — Приємно вразило те, що сценарій був побудований на моїх віршах. Я впевнена в собі людина, але коли мені дали слово, то в голосі відчувалися трепетні ноти, бо я справді була приємно вражена. Я впевнено можу сказати, що маю за своїми плечами міцні крила, які піднімають мене до неймовірних висот і дають змогу літати у безмежному просторі любові — любові до рідної Батьківщини, до своїх дітей, батьків, чоловіка та всього, що мене оточує. Я погоджуюся зі словами поета Олександра Вертіля, що поезія – це не хліб та сіль, а постійна робота душі, серця та розуму. Це і є синтез цих трьох. Якщо серце холодне, душа незряча, а розум куций, то поезії не буде. Щоб писати вірші треба розуміти не лише себе, а й оточуючих. Я завжди пропускаю вірші через свою душу і сьогодні я щаслива подарувати свою збірку найріднішим людям, друзям і знайомим! Дякую долі, що зводить мене з такими людьми!»

Читать далее

Поради батькам, як підготувати дитину до відпочинку в оздоровчому закладі

Похожее изображение     У період оздоровчої кампанії власниками та персоналом дитячих закладів оздоровлення та відпочинку вживаються заходи щодо створення умов для безпечного та змістовного відпочинку дітей. Комфортний відпочинок дитини, в певній мірі, буде залежати й від того, як вона буде підготовлена до поїздки у заклад оздоровлення/відпочинку.

Читать далее

Конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу»

viber image 2019-05-24 , 09.25.43З метою виховання  почуття патріотизму та відповідальності за майбутнє своєї держави, любові до рідного краю, виявлення, розвитку та підтримки здібних, обдарованих і талановитих дітей у квітні-травні 2019 року  відбувся заочний міський етап Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу».

Читать далее

Формуємо компетентності

      viber image 2019-05-23 , 09.35.18На уроці правознавства відбулася зустріч учнів 9-а класу з начальником Лебединського районного сектору філії державної установи «Центр пробаціі » у Сумській області Глухом Анатолієм Миколаєвичем, який познайомив учнів із роботою кримінально-виконавчої інспекції

Володимир Ільченко: «Присутність»

       m2855-600x400В Лебединському художньому музеї ім. Б.К. Руднєва – нова цікава виставка. 17 травня місцевій громадськості свої роботи презентував молодий сумський художник Володимир Ільченко. Його виставка «Присутність» присвячена Міжнародному дню музеїв, що відзначається в Україні 18 травня. В експозиції виставки представлені 24 живописні роботи різних розмірів та форматів: від відносно, невеликих до масштабних. Вони естетичні, витончені, гармонійні, цілісні, легкі, життєві та наповнені яскравими фарбами.  Кольори,  переважно, світлі, сонячні і теплі. На них чітко промальовані контури та лінії. Всі роботи представлені в стилі стародавнього декоративного малярства. Створені вони протягом останніх кількох років. Об’єднує їх прагнення автора до гармонії з оточуючим світом, відтворення настрою та емоцій на полотні.

Читать далее

Лебединський азимут — 2019

      18 травня відбулися змагання зі спортивного орієнтування «Лебединський азимут». Ініціатор змагань – Лебединський осередок політичної партії «Національний корпус», підтримку в організації та проведенні спортивного орієнтування надала Лебединська міська рада. Перед стартом міський голова Олександр Бакликов побажав усім спортсменам наснаги, витримки, успіху під час змагань. Організатор – Сергій Демченко детально проінструктував присутніх стосовно правил проведення змагань. Учасники змагалися у різних вікових групах: батьки і діти, дівчата 10-13 років, 14-20 років, жінки 21-40, жінки 41-55, юнаки 10-13 років, 14-20 років, чоловіки 21-40, чоловіки 41-55. Перед стартом кожен учасник отримав карту, по якій повинен був зорієнтуватися. Варто зазначити, що максимально допустимий час для подолання дистанції – 1 година 40 хвилин. Окрім цього, на результат учасників змагань вплинула кількість знайдених та відмічених точок на карті.

Читать далее

Знати. Уміти. Допомогти

 

   viber image 2019-05-20 , 15.12.3221 квітня з метою ефективних дій під час надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру в нашій школі пройшов день цивільного захисту.  День розпочався із загальношкільної лінійки, на якій учням був оголошений план проведення заходів. На  лінійці заступник директора школиНіна Бєлєскова пояснила учням, в чому полягає небезпека  надзвичайних ситуацій  та актуальність проведення дня цивільного захисту.      У відповідності до Плану проведення основних заходів Дня цивільного захисту організовано і злагоджено проведені наступні заходи: проведення годин спілкування за затвердженою тематикою з питань цивільного захисту, безпеки життєдіяльності та занять з медико-санітарної підготовки відповідно до навчальної програми;  організована робота виставки книжок, альбомів, пам’яток, брошур, періодичних видань з питань цивільного захисту, а саме: «Цивільний захист», «Надзвичайні ситуації», «Знай і вмій», «Людина в екстремальних ситуаціях», «Природа і людина»; виставки зразків індивідуальних засобів захисту органів дихання і шкіри, медичних засобів надання першої медичної допомоги; проведено огляд-конкурс виставки стінних листівок, фотогазет та іншої настінної агітації з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та визначені переможці;  проведені вікторини за відповідною  тематикою. В кінці п’ятого  уроку пройшла евакуація учнів та робітників школи у звязку з надзвичайною ситуацією за сигналом «Увага! Пожежа!»

Читать далее