Архив за день: 2019/04/16

Від поліетилену відмовляємося

viber image2. viber image229-А долучився до екологічного проекту щодо відмови від поліетилену. Діти вчилися виготовляти паперові пакетики. Це було цікаво і продуктивно. Дякуємо бібліотекарю школи Парфило Тетяні Володимирівні за майстер — клас.

Майбутнє лісу у надійних руках

viber image1   Районний етап Всеукраїнського конкурсу «Людина та ліс» у рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» відбувається на Лебединщині не вперше і завжди збирає численну кількість учасників. Свої почуття до лісу діти передають у творах та відображають у малюнках.
Головною метою акції є підвищення престижу лісової галузі, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, пропонування ідей відтворення та збереження лісових насаджень.