Архив за месяц: Март 2019

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ НАВЧАННЯ ХІМІЇ УЧНІВ 9, 11-Х КЛАСІВ ЗА ОНОВЛЕНОЮ ПРОГРАМОЮ

      54435005_322612575272081_8650813678951596032_nНа базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулася авторська творча майстерня Попеля П.П. з теми «Актуальні питання викладання хімії в 9 і 11 класах за оновленою програмою щодо підвищення рівня сформованості предметної компетентності». Учителі хімії м. Лебедина Алхімова О. О. (ЛСШ №7) та Пархоменко О. В. (ЗОШ №3) взяли участь у заході. Учасників заходу, учителів хімії області, привітала Удовиченко І.В., проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент, представивши аудиторії Коростіль Л.А., доцента кафедри теорії і методики змісту освіти Сумського ОІППО, кандидата педагогічних наук; Метейко А.В., методиста з хімії навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО.

Читать далее

Відвідали відкриття виставки

     viber image 2019-03-27 , 16.22.06Семикласники школи (класний керівник Наталія Доценко)  були присутні на відкритті виставки картин художника-земляка Віталія Панасенка. Віталій ще зовсім молода людина, але він надзвичайно талановитий та працелюбний. Діти із задоволенням спілкувалися з художником, цікавилися його шкільними роками, планами на майбутнє, активно задавали питання. Дуже непогано ще з шкільної парти мати мету, сміливі цілі, розвиватися та не відступати перед труднощами: такий висновок нашої чергової зустрічі з талановитим та амбіційним Віталієм Панасенком.

Читать далее

Пробне ЗНО 2019: завдання та правильні відповіді

Пробне ЗНО 2019: завдання та правильні відповіді  Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив завдання тестів пробного зовнішнього незалежного оцінювання, що були використані під час проведення пробного тестування. Також оприлюднені правильні відповіді до всіх предметних тестів.

Читать далее

Що треба знати про кір і як захистити себе

Що треба знати про кір і як захистити себе    В Україні триває спалах кору – одного з найбільш заразних захворювань, відомих у світі. Ліків від кору не існує, єдиний надійний метод профілактики захворювання — вакцинація. У 2018 році в Україні на кір захворіло 52тис. 349 осіб, з них 16 випадків завершилось летально. У Лебедині та Лебединському районі кором перехворіла 31 особа, з них 2 дорослих, 29 — діти віком до 17 років. Всі хворі діти не мали щеплень проти кору, а у дорослих дані про щеплення відсутні. У 2018 році проти кору щеплено 260 дітей віком 1 рік та 390 — у віці 6 років.

Читать далее

Успіхи у Малих олімпіадах серед учнів 3 та 4 класів

IMG_20190319_153101    Відповідно до Положення про проведення І і ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у навчальних закладах міста Лебедина, затвердженого наказом відділу освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради від 23.09.2015 № 220-ОД, з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованих та здібних учнів, забезпечення наступності між початковою та середньою ланками освіти у школах міста було проведено Малі учнівські олімпіади з математики та природознавства серед учнів 3-4 класів шкіл міста.  Шкільний етап було проведено з 11 до 28 лютого 2019 року. Міський етап проводився на базі ЗОШ № 1 (математика – 12 березня, 9 березня природознавство). В олімпіаді з математики взяли участь 27 учнів 3-х та 27 учнів 4-х класів міських шкіл. До участі в олімпіаді з природознавства було залучено 27 учнів 3-х класів та 29 учнів 4-х класів.
Відповідно до протоколів засідання журі переможцями олімпіади з математики визначено таких учнів школи:

Читать далее

СТАРТУВАЛО ПРОБНЕ ЗНО – 2019

16 березня та 23 березня проводиться пробне ЗНО, головною метою якого є ознайомлення з процедурою тестування.

Для участі у пробному ЗНО зареєструвалися 5086  учасників Сумської області. Пробне ЗНО буде проводитися у таких містах області: Суми, Глухів, Конотоп, Охтирка, Ромни, Шостка.

Читать далее

Перемога у «Співучій веселці»

У краviber image 2019-03-21 , 07.39.14щих традиціях української та сучасної пісні,  з метою виявлення і підтримки талановитих дітей та учнівської молоді, залучення їх до процесу збереження надбань національної культурної спадщини, широкої пропаганди серед дітей і молоді кращих зразків народної та сучасної української естрадної  пісні відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси. Співуча веселка», номінація «художнє виконавство», учасниками якого стали  учні школи Степанова Олеся, Влізькова Поліна, Васьковець Анастасія, Гордієнко Крістіна(художній керівник  учитель музики Оксана Бубон).  Дівчата виявили високий рівень виконавської майстерності, виступи конкурсанток достойно оцінило компетентне журі. За підсумками конкурсу Поліна і Олеся отримали почесне ІІ місце у своїй віковій категорії та диплом учасника отримали Васьковець Настя та Гордієнко Крістіна, а отже юні зірки Лебединщини засяяли різнобарвними кольорами «Співучої веселки». Нових злетів та перемог бажаємо нашим вихованцям!

Читать далее

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ НАВЧАННЯ ХІМІЇ УЧНІВ У 9, 11-Х КЛАСІВ ЗА ОНОВЛЕНОЮ ПРОГРАМОЮ

 54435005_322612575272081_8650813678951596032_n  На базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулася авторська творча майстерня Попеля П.П. з теми «Актуальні питання викладання хімії в 9 і 11 класах за оновленою програмою щодо підвищення рівня сформованості предметної компетентності». Учитель хімії  Алхімова О. О.  взяла участь у заході. Учасників заходу, учителів хімії області, привітала Удовиченко І.В., проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент, представивши аудиторії Коростіль Л.А., доцента кафедри теорії і методики змісту освіти Сумського ОІППО, кандидата педагогічних наук; Метейко А.В., методиста з хімії навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО.

Читать далее

СТАРТУЄ ПРОБНЕ ЗНО – 2019

16 березня та 23 березня проводиться пробне ЗНО, головною метою якого є ознайомлення з процедурою тестування.

Для участі у пробному ЗНО зареєструвалися 5086  учасників Сумської області. Пробне ЗНО буде проводитися у таких містах області: Суми, Глухів, Конотоп, Охтирка, Ромни, Шостка.

Читать далее