Архив рубрики: Без рубрики

Продовження аудиту

Після зняття карантинних обмежень у Сумській області поновлено інституційний аудит у Лебединському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7 Лебединської міської ради Сумської області, який триватиме з 12 по 20 травня 2021 року. Вивчення освітніх та управлінських процесів відбувається в очно-дистанційному режимі.
12 березня 2021 року експертна група виїхала до закладу освіти, де розпочала вивчати документацію закладу та освітнє середовище.
Читать далее

Краще есе Анни Боженко

 ари    На базі Навчально-наукового Інституту історії, права та міжнародних відносин 22 квітня 2021 р. пройшов щорічний конкурс на краще есе, участь у якому взяли учні 9-11 класів майже з усіх шкіл Сумської області.
Юні дослідники та науковці здійснили обмін інформацією про знаменні події, відомих людей та наболілі проблеми рідної землі.
Від нашого закладу власне есе зачитала учениця 9 — А класу Боженко Анна.
Вітаємо Анну із перемогою ( ІІІ місце)! Бажаємо подальших успіхів! Пишаємося нашою молоддю!

НЕХАЙ КВІТУЄ ДЕРЕВО РОДИННЕ

   апЗ метою підвищення ролі родини в духовному, естетичному та національно-патріотичному вихованні дітей, розвитку родинної творчості, вивчення історії роду, збереження його традицій в квітні 2021 року відбувся (заключний) етап обласного конкурсу сімейних дерев-родоводів «Нехай квітує дерево родинне».
На конкурс було представлено 51 роботу з сорока закладів загальної середньої, позашкільної освіти області. Учасники здійснили пошуково-дослідницьку роботу щодо вивчення коріння свого роду до V–VI коліна.
Вихованка гуртка «Бісероплетіння» Борисенко Олександра у ІІ віковій категорії зайняла почесне І місце. Вітаємо Сашу та її родину з перемогою і бажаємо подальших творчих успіхів.

Читать далее

Творча праця — шлях до самовдосконалення

      29 та 30 квітня за сприянням America House Kyiv та SACCI teams відбувся онлайн-семінар «Data Ninja: графіки та інфографіки», в якому взяла участь учитель англійської мови Лойченко І.А. У рамках онлайн-заняття інструктур Майкл Кларк, експерт по медіа-розвитку, крок за кроком продемонстрував процес створення унікальних діаграм, графіків та карт на основі наявної інформації. Учасники семінару мали можливість поглибити свої знання у сфері обробки інформації, створенню інтерактивних карт, оволодіти сучасними знаннями, вміннями, необхідними для роботи з даними, отримати практичний досвід за допомогою онлайн-інструментів візуалізації даних.
Під час такої творчої співпраці учасники курсу поглибили свої знання в області інформаційних технологій, які так стрімко розвиваються в сучасному суспільстві.

Шануймо загиблих

вак   Учні 2- А класу цікавляться історією країни, міста, їх минулим і сьогоденням, люблять подорожувати, досліджувати. Перед святом Дня Перемоги ми побували біля пам’ятників загиблим воїнам, поклали квіти, віддали шану хвилиною мовчання, обговорили багато питань (серед яких і про вміння поводитись в таких місцях). Діти слухали, висловлювали свої думки і мріяли про закінчення теперішньої війни. Ми бажаємо всім миру, здоров’я, радості і щастя!

Ми не тільки говоримо, але й діємо!

      На відстані 15 м від центрального входу до Мироносицького кладовища м. Лебедина знаходиться братська могила у якій свій останній притулок знайшли 310 осіб – солдат, які загинули при обороні міста і євреїв – розстріляних у 1942 році. Щороку до нього приходять школярі, щоб упорядкувати територію, та виконати ряд робіт. Так було і цього року. Слід зазначити, що прибирання пам’ятних місць свого міста сприяє усвідомленню учнями того, що солдати недаремно віддали свої життя, бо перемога – плід титанічних зусиль.

Читать далее

Віртуальна екскурсія дев’ятикласників

     Друга світова війна…Скільки болю і горя в цих трьох словах. Це жахлива подія забрала життя мільйонів людей по всьому світові. Німими свідками злочинів фашистів є музеї, створені у країнах бувшого Радянського Союзу та країнах- союзниках. Під час виховної години, учні 9-А класу здійснили віртуальну екскурсію музеями, присвяченими подіям Другої світової , які варто відвідати кожній свідомій людині, щоб пропустити через себе ті миті, які врізалися в життя мільйонів людей. https://rubryka.com/article/museums-world-war/

Тільки пам’ять не сивіє, вічно житиме в віках

      182394448_917311229053911_6708997264902187636_n8 травня все людство відзначає День пам’яті та примирення. Здобувачі освіти 1 — А класу провели годину спілкування на тему » Тільки пам’ять не сивіє, вічно житиме в віках». Діти розповіли вірші про захисників Вітчизни, намалювали малюнки, переглянули відеофільм «Пам’ятаємо та перемагаємо», поклали квіти до могили Вічної слави героям, які загинули в боротьбі за свободу і незалежність нашої Батьківщини.