Учні, що здобули нагороди на олімпіадах

Вітаємо переможців

III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових диcциплін

2016-2017 навчальний рік  (протоколи можно переглянути тут)

  1. Соловей Альбіна — І місце з біології (учениця 9 класу СШ № 7. Учитель Судніцина Л.М.);
  2. Ліщина Вадим — І місце з біології (учень 10 класу СШ № 7. Учитель Судніцина Л.М.);
  3. Соловей Альбіна — ІІІ місце з української мови та літератури (учениця 9 класу СШ № 7. Учитель Деменко В.Г.);
  4. Овчаренко Марина — ІІІ місце з англійської мови (учениця 10 класу СШ № 7. Учитель Харченко І.А.);
  5. Вельбой Інна — ІІІ місце з англійської мови (учениця 10 класу СШ № 7. Учитель Харченко І.А.)

2015 -2016 навчальний рік

Даниленко Лілія — ІІІ місце з англійської мови (Учитель Л.М.Коваленко)

Петренко Ірина — ІІІ місце з трудового навчання (Учитель Івахнова О.М.)

Ліщина Вадим — II місце з біології (Учитель Л.М.Судніцина)

Соловей Альбіна — III місце з біології(Учитель Л.М.Судніцина)

2014 — 2015 навчальний рік

  1. Низова Марія – III місце з російської мови та літератури       ( Учитель Е.Г.Литвинчук)
  2. Ліщина Вадим — III місце з біології                                            ( Учитель Л.М.Судніцина)
  3. Пірог  Валерія – III місце з української мови та літератури  (Учитель З.С.Озерна )

2013 — 2014 навчальний рік

Фролов Антон,  III місце з інформаційних технологій (учительТ.С.Сіренко)

Денисенко Анна,  III місце з трудового навчання (учитель О. М. Івахнова)

Ліщина Вадим,  II місце з біології (учитель Л.М.Судніцина)

Бережна Наталія,  з української мови та літератури (учитель З.С.Озерна)

Бубон Анна,  III місце з педагогіки і психології (учитель О.І.Звоновська)

Переможці ІІ етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

Економіка

11 клас

ІІІ м.  Бубон Анна   учитель  Ровенська С.М.

  Трудове навчання

9 клас

І місце  Денисенко Анна   учитель Івахнова О.М.

  Хімія

 10 клас

ІІІ місце  Рибалко Аліна  учитель  Вялкова Л.В.

 Інформаційні технології

11 клас

ІІІ місце   Фролов Антон   учитель  Сіренко Т.С.

 Основи правознавства

10 клас

ІІІ місце Малиш Юлія учитель Доценко В.В.

Українська мова та література

7 клас

І м. Вельбой Інна учитель Утка Л.В.

ІІ м. Борулько Анастасія учителі Деменко В.Г., Утка Л.В.

8 клас

І м. Пірог Валерія учитель Озерна З.С.

ІІ м. Парфило Інна учитель Діденко Л.О.

9 клас

І м. Тейшейра Тіна учитель Завора С.М.

10 клас

І м. Гулак Валерія учитель Завора С.М.

11клас

І м. Бережна Наталія учитель Озерна З.С.

ІІ м. Сусіденко Євгенія учитель Озерна З.С.

Математика

7 клас

ІІІ м. Ліщина Вадим учитель Усенко Л.С.

11 клас

ІІ м. Папета Артем учитель Бєлєскова Н.П.

Історія

8 клас

ІІІм. Куценко Євгеній учитель Ровенська С.М.

Німецька мова

8 клас

І місце Пірог Валерія учитель Стеблянко М.О.

ІІ місце Шеханіна Валерія учитель СтеблянкоМ.О.

9 клас

ІІ місце Кубрак Марина учитель Стеблянко М.О.

ІІІ місце Стеблянко Вадим учитель Стеблянко М.О.

10 клас

І місце Кузьменко Тетяна учитель Маслюченко Л.С.

ІІ місце Бойко Марина учитель Маслюченко Л.С.

ІІІ місце Рожкова Олена учитель Маслюченко Л.С.

11 клас

ІІ місце Іщенко Юлія учитель Маслюченко Л.С.

Англійська мова

8 клас

ІІ Пірог Валерія учитель Туча Ю.В.

ІІІ Євтух Анна учитель Туча Ю.В.

9 клас

І Кубрак Марина учитель Труфаненко Л.І.

10 клас

І Рожкова Олена учитель Доценко Н .В.

ІІІ Мірошниченко В’ячеслав учитель Доценко Н.В.

11 клас

І Харченко Ігор учитель Харченко І.А.

ІІ Сусіденко Євгенія учитель Харченко І.А.

Географія

8 клас

Ім. Куценко Євгеній учитель  Вакула Л.І.

9 клас

Ім. Тоцький Ігор учитель Вакула Л.І.

11 клас

Ім.  Папета Артем учитель Вакула Л.І.

ІІІм.  Харченко Ігор учитель  Вакула Л.І.

Фізкультура

11 клас

ІІм. Папета Артем учитель Романенко О.А.

ІІм. Бубон Анна учитель Омельченко О.А.

Психологія та педагогіка

Ім. Бубон Анна учитель Звоновська О.І.

ІІм. Калініченко Наталія учитель Звоновська О.І.

Ленда Олена учитель Звоновська О.І.

Біологія

8 клас:

І місце Ліщина Вадим учитель Судніцина Л.М.;

9 клас:

ІІ місце Тоцький Ігор учитель Судніцина Л.М.

10 клас

ІІІ місце Низова Марія учитель Судніцина Л.М.;

Мірошніченко В’ячеслав учитель Судніцина Л.М.

11 клас

ІІІ місце Харченко Ігор учитель Судніцина Л.М.;

  Шишняк Анастасія учитель Судніцина Л.М.

Російська мова та література

9 клас

І місце Тейшейра Тіна учителі Безкоровайна О.В., Литвинчук Е.Г.

10 клас

ІІІ місце Низова Марія учитель Литвинчук Е.Г.