Дзвони миру

21 Сентябрь, 16:31, by lvlad

   Перший Міжнародний день миру був проведений у вересні 1982 року. 7 вересня 2001 року Генеральна Асамблея ООН запропонувала розширити його значення, закликавши ворогуючі сторони в усьому світі оголосити щорічний Всесвітній день припинення вогню і відмови від насилля. Починаючи з 2002 року, Міжнародний день миру щорічно відзначається 21 вересня. У 8- Б класі проведено інформаційний лекторій, під час якого діти оздобили символічні «дзвони миру» гаслами і закликами.                                                                                                                                                                                                                                                                                             О. Тараспольська, класний керівник

Продовжуємо упроваджувати засади НУШ

21 Сентябрь, 07:30, by lvlad
Алла  17 вересня на базі Лебединської спеціалізованої школи І-ІІІст.7 відбулося засідання методичного об’єднання учителів 3 класів міста. У 2020-2021 навчальному році продовжується упровадження засад НУШ. Учні 3 класу розпочинають другий цикл початкової освіти. Він передбачає інтегративно — предметну основу організації освітнього процесу зі зменшенням у ньому ігрових методів відносно проблемно-пошукових, дослідницьких та інших методів. Ця особливість зумовлює певні зміни та вибір методик у процесі навчання. Вчителі обговорили особливості організації освітнього процесу в 3 класі, зміни в оцінюванні та веденні класного журналу. У ході роботи були виробилені методичні рекомендації, затверджений план роботи на новий навчальний рік.
                                                                                                          Алла Бендюг, голова ММО

А у 3-А на підвіконні — сад

20 Сентябрь, 20:50, by lvlad

FB_IMG_1600624211024     Минулий тиждень був сповнений для третьокласників класу А цікавими подіями. Кожен день приносив нові знання. Та найбільше сподобалося дітям робити дослідження. Так на уроці «Дизайн і технології» під час виконання проєкту «Сад на підвіконні. Догляд за кімнатними рослинами» з’ясували, що найвища рослина в класі сансев’ єра, а найнижча-фіалка. Виявили і квітку-лідера за кількістю. Це хлорофітум, який найкраще очищає повітря у класі. Її аж 24 горщики!!! Друге місце займає герань(10),а третє — клівія(9). А ось зігокaктус знайшли у сусідньому 3 — Б класі. Дізналися, які ще квіти є у класі, як за ними доглядати, та виготовили таблички із інформацією по догляду за квітами.                                         А. Бендюг, класовод

Здрастуй, «Колосок»

18 Сентябрь, 14:47, by lvlad

 изображение_viber_2020-09-17_17-51-51    Цього тижня учні 3-Б класу приєдналися до величезної когорти природолюбів, ставши учасниками Міжнародного інтерактивного природничого конкурсу «Колосок». Через тривалий карантин цей конкурс — особливий. Адже завдання діти виконували вдома, а результати оцінювали самостійно. Кожен учасник отримав яскравий сертифікат і подарунковий блокнот.
Метою проведення Міжнародного інтерактивного природничого конкурсу «Колосок» є активізація пізнавальної діяльності учнів, розвиток дослідницьких здібностей, винахідництва, залучення дітей до читання та роботи з інформацією. Даний проєкт спрямований на формування освітнього середовища, в якому може проявитись і розвинутись обдарованість дитини.
Третьокласники з нетерпінням чекають на наступну зустріч з «Колоском», яка відбудеться 26 листопада. Приєднуйтесь!                                                                                                                                 Я.Дидишко, класовод

Ми на вулиці вчимося — вірусу не боїмося!

16 Сентябрь, 07:10, by lvlad

изображение_viber_2020-09-11_16-00-48     Учні 3-Б класу знають про важливість перебування на свіжому повітрі, особливо під час складної епідеміологічної ситуації. Тому, за можливості, уроки проводять на шкільному подвір’ї. От і сьогодні у третьокласників уроки фізичної культури та літературного читання проходили на галявині біля рідної школи. Добре, що погода не підвела і осіннє сонечко порадувало нас своїм теплом. Діти переконалися, що навчатися в такому «зеленому» класі весело, цікаво та корисно!

Підведено підсумки

15 Сентябрь, 14:46, by lvlad

    20200914_081647«Здоров’я кожної людини – це його багатство» — під таким девізом пройшов  Тиждень фізичної культури і спорту у закладі.  Під час проведення тижня  робота вчителів фізичної культури, а також класних керівників була спрямована на виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя; покращення  здоров’я; придбання необхідних знань в області фізичної культури і спорту; залучення учнів  до систематичних занять фізичною культурою і  спортом; виховання  колективізму  і взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного  азарту,  взаємовиручки і підтримки.  Цей тиждень став для кожного ще одним кроком до безпечного та здорового способу життя.  Протягом тижня спортивні змагання об’єднали кращих представників учнівства з обраних видів спорту.

Фотовернісаж: події тижня

12 Сентябрь, 21:39, by lvlad

изображение_viber_2020-09-10_16-06-131   изображение_viber_2020-09-10_20-48-39

Тиждень фізичної культури і спорту

11 Сентябрь, 14:37, by lvlad

       Усім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією стало у школі проведення тижня фізичної культури і спорту, присвяченого Дню фізкультури та спорту. Це свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту і, звичайно школярів.

Щоб успіх мати, треба добре працювати

09 Сентябрь, 23:47, by lvlad

изображение_viber_2020-09-09_19-39-07  Цікавим, пізнавальним та насиченим видався для учнів 3-Б класу день 9 вересня, що пройшов під девізом «Щоб успіх мати, треба добре працювати». Про різноманіття кімнатних рослин, основні правила догляду за ними дізналися на уроці «Технології і дизайн», а також дослідили, у яких горщиках ростуть квіти у нашому класі: є і пластикові, і керамічні, і, навіть, зроблені власноруч з берези. А на уроці математики третьокласники практично закріплювали вміння визначати час за годинником.

Небезпека COVID — 19 залишається попри послаблення карантину

09 Сентябрь, 23:35, by lvlad