Два сценарії завершення навчального року

01 Апрель, 10:35, by lvlad

У зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії.

У МОН розповіли, як вчителям вести журнал і оцінювати учнів

01 Апрель, 10:12, by lvlad

Міністерство освіти надало роз’яснення вчителям щодо «фіксації» освітнього процесу та ведення класних журналів під час карантину. Відповідні рекомендації містяться у листі відомства, що надісланий на адреси керівників обласних департаментів освіти і науки обласних та керівників шкіл.

Після карантину школи вивчать, як діти засвоїли матеріал

01 Апрель, 00:57, by lvlad

Після відновлення звичного навчального процесу школам буде наданий час для діагностики, як школяри засвоїли навчальний матеріал під час дистанційного навчання. Про це у програмі «Сніданок з 1+1» сказала в.о. міністра освіти Любомира Мандзій. За її словами, дистанційне навчання в школах відбувається дуже по-різному. «Ми розуміємо що тут не може бути уніфікованих підходів і єдиних вимог. Тому що учителі працюють з дому», — сказала Мандзій. Вона також зазначила, що вдома у вчителів та дітей не завжди є якісний доступ до Інтернету, через що не всі мають можливість бути долучені до дистанційного навчання. Зважаючи на це, Міністерство освіти надасть час школам для того, щоб зрозуміти, як діти опанували матеріал. Це може відбутись у червні або у вересні, залежно від того коли діти зможуть повернутись за парти.

Стало відомо, які канали покажуть «Школу онлайн»

01 Апрель, 00:52, by lvlad

Офіс Президента спільно з Міністерством освіти і науки, Комітетом Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій запускають проект «Всеукраїнська школа онлайн». Проект має забезпечити доступ до дистанційної освіти для всіх українських школярів з 5-го по 11-й клас на час карантину.

Поради батькам на період карантину

01 Апрель, 00:49, by lvlad

Ватно-марлева пов’язка своїми руками

31 Март, 08:21, by lvlad

Світлина від Оксани Ивахнової.    Через поширення коронавірусної інфекції у світі в українських магазинах та аптеках усе складніше купити медичний антисептик для рук чи маску для обличчя. Але не потрібно панікувати та замовляти засіб через інтернет втридорога. Зробити засоби захисту можна самостійно в домашніх умовах. Ватно-марлева пов’язка – найпростіший  та  доступний  засіб захисту дихальних шляхів від різного роду небезпек. Медична маска своїми руками виготовляється всього за декілька хвилин, а матеріали для їх виготовлення точно є у кожному домі. Розміри пов’язки підбирають таким чином, щоб вона закривала по можливості більшу частину обличчя, залишаючи відкритими тільки очі й лоб.

Уроки на каналі YouTube

29 Март, 23:00, by lvlad

У п’ятницю, 27 березня, розпочнуться уроки для 5-х, 6-х, 7-х та 8–х класів на YouTube каналі 34 каналу за посиланням https://bit.ly/2y3uhsl

Увага! Обмеження для учнів

27 Март, 15:27, by lvlad

Шановні батьки! Звертаємо вашу увагу на те, що під час карантину відповідальність за збереження життя та здоров’я дитини несуть батьки. Починаючи з сьогоднішнього дня, у місті будуть проведені рейди працівниками поліції щодо виявлення дітей, які під час карантину знаходяться у громадських місцях. Наголошуємо, що карантин — це не канікули. Діти цілодобово повинні знаходитись вдома!

Карантин в Україні продовжено до 24 квітня

25 Март, 14:27, by lvlad

      Кабінет Міністрів ухвалив рішення продовжити карантинні заходи до 24 квітня і розширити надзвичайну ситуацію на всю територію України. Відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду 25 березня.

    Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до 24 квітня 2020 року.

Як вберегтися від інфікування коронавірусом COVID-19

25 Март, 14:13, by lvlad