Свято інтелекту

17 Февраль, 16:11, by lvlad

         14 лютого  актова зала школи зібрала зіркову плеяду своїх вихованців: розумників і розумниць, які отримали перемоги у ІІ,  ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, конкурсі-захистів науково-дослідницьких учнівських робіт Малої Академії Наук, переможці міського та обласного етапів літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, конкурсу знавців рідної мови імені Петра Яцика та фіналістів шкільного етапу щорічного міського конкурсу «Інтелектуал-2020″. Зі словами вітання та вдячності до здобувачів освіти звернулася директор школи Ірина Харченко, яка відзначила, що саме наполегливість у навчанні, невтомна праця і жага знань допомогли учням домогтися високих результатів. Школярів нагороджено грамотами та, за підтримки батьківсьго комітету школи, солодкими подарункам.

Сучасні електронні інструменти в освіті

16 Февраль, 21:01, by lvlad

Освітня галузь потребує ефективного управління, автоматизації основних процесів та контролю за якістю надання освітніх послуг з боку громадян. Успішно реалізувати ці та інші системні задачі можна, використовуючи сучасні електронні інструменти. Саме цим питанням була присвячена зустріч керівників закладів загальної середньої освіти, влади міста, відділу освіти з представниками українського офісу україно-литовської компанії «Невда» та IT-pro, яка відбулась 13.02.2020 року на базі Лебединської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7.

Знайомство зблизька: 2-А з нової української школи

16 Февраль, 20:34, by lvlad

Здобувачі освіти, саме так тепер називають школярів нової української школи. Першопрохідцями НУШ у нашому місті стали сьогоднішні другокласники разом з Аллою Іванівною Бендюг. Наш матеріал з їхньої сторінки фейсбук.

 Перша медична допомога-це найпростіші дії, які надаються безпосередньо на місці пригоди терміново після травми. Її надають ті люди, які поруч. Найперше, що треба вміти — це накладати пов’язки. Цього треба вчитися із дитинства. До нас з Майтер-класом завітали студенти Лебединського медичного училища ім. Сітенка. Велике спасибі судентам за чудове корисне спілкування.

Ранкова зірка

14 Февраль, 13:47, by lvlad

     14 лютого у  школі відбувся фестиваль «Ранкова зірка». Активними учасниками і глядачами заходу стали учні 1-4 класів. Виконавську майстерність демонстрували школярі у номінаціях «Вокальне мистецтво», «Художнє читання», «Хореографія». Свої виступи дітлахи присвятили рідній школі (саме до Дня школи планувався захід), родині, рідному краю. Бурхливі оплески, шквал овацій линули знову і знову. Яскравим і емоційним стало  свято перших творчих кроків, перших спроб і перших перемог «Ранкова зірка». І, можливо, на нашій сцені зійшли на обрій нові зірки, які   у майбутньому засяють ще яскравіше.

Математика — королева наук

14 Февраль, 09:46, by lvlad

1     З метою активізації пізнавальної діяльності учнів, підняття інтересу до математичних наук, розвитку інтуїції, кмітливості, творчого потенціалу учнів з 20 по 24 січня 2020 року у школі було проведено тиждень математики та інформатики. Тиждень розпочався виставкою математичних газет, де активну участь взяли учні 5 – 9 класів. Кращою була визнана газета учня 7 – Б класу Режинкова Давіда, але слід відмітити активність учнів 7-Б класу: Черненко Маргарити, Кобзар Дар’ї, Савеки Івана, Тараспольської Ліліії, Алексейчик Олени, Борисенко Олександри.

День безпечного Інтернету у закладі

12 Февраль, 15:50, by lvlad

2       11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Цей день проводиться з метою залучення до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду. День безпечного Інтернету надає унікальну можливість для проведення заходів із безпеки в Інтернеті разом зі всім світом: як у навчальному закладі, бібліотеці, громадській організації, так і в органах влади, бізнесових організаціях. З кожним роком до відзначення цього дня в Україні, як і у всьому світі, приєднується все більше організацій. 150 країн офіційно підтримали День безпечного Інтернету 5 лютого 2019 року. В Україні до Дня безпечного Інтернету офіційно долучились понад 1400 закладів освіти, бібліотек та громадських організацій. Понад 18000 освітян та бібліотекарів у всіх областях України взяли участь в освітніх заходах із безпеки в Інтернеті. 142 500 дітей та молодих людей взяли участь в офіційно зареєстрованих заходах, присвячених безпеці в Інтернеті.
Лебединська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 також долучилася до відзначення Дня безпечного Інтернету. Протягом дня були проведені різноманітні заходи, на яких розповідалось про можливості мережі Інтернет, про небезпеки, які можуть чекати там на дітей.
Учні 6-Б та 9-Б класів прийняли участь у безкоштовному конкурсі, який об’єднує всіх, хто користується Інтернетом, та допомагає учням отримувати максимум користі, часу, проведеного за комп’ютером. Головна мета конкурсу нагадати про необхідність інформування учнів про небезпеки, з якими вони можуть зіткнутися в Інтернеті, допомогти школярам засвоїти правила поведінки в мережі, актуалізувати та закріпити знання про безпеку в онлайні, отримані раніше. В основі завдань — не шкільна програма з інформатики, а цікаві та важливі питання, з якими стикається кожна дитина, коли користується комп’ютером, планшетом, смартфоном та виходить в Інтернет. Після проходження тестування учасники  отримали дипломи та сертифікати.
Також учні 8-Б класу із задоволенням переглянули відео «Безпека в Інтернеті — просто!». Дізналися про 10 способів захистити себе від шахрайства та зламу в Інтернеті.

Міжнародна відеоконференція

11 Февраль, 15:51, by lvlad

изображение_viber_2020-02-11_15-25-21 изображение_viber_2020-02-11_15-25-14     11лютого учні 6-а, 7-а та 8-а класів стали учасниками міжнародної відеоконференції на тему «Цінність національних свят та фестивалів у житті вашої спільноти». Діти розповідали про найважливіші свята для жителів рідного міста та країни в цілому. Підлітки із задоволенням ділилися інформацією та зробили підсумок, наскільки важливо для згуртування людей мати спільні свята. Наприкінці конференції діти обмінялися електронними адресами для подальшого листування.

Звіт про благодійні батьківські внески

11 Февраль, 08:01, by lvlad

Звіт про благодійні батьківські внески за грудень 2019

Залишок на 01.12.2019 – 28938,08

Надходження – 3990,00

Витрачено – 7377,30

Залишок на 01.01.2020 – 25550,78

Примірне перспективне меню 2020

10 Февраль, 10:28, by lvlad

Примірне перспективне двотижневе меню 2020

перспективне меню(сніданки)

Творчість як складова педагогічної майстерності

07 Февраль, 22:08, by lvlad

 Світлина від Alla Bendyug.    Сьогодні в умовах реформування освіти велика увагу звертається на те, як підготувати учня до подальшого життя, навчити ухвалювати рішення, критично мислити, бути креативними. Яким буде випускник НУШ, значною мірою залежить від учителя. Будь-яке захопливе та продуктивне викладання матеріалу починається саме з його ентузіазму, з його творчості.
6 лютого на базі Лебединської спеціалізованої школи 7 відбулося методичне об’єднання учителів 2 класів міста на тему «Творчість як складова педагогічної майстерності вчителя». В ході роботи голова МО Алла Бендюг ознайомила присутніх колег з поняттям «педагогічна творчість» та його складовими та провела заняття з елементами тренінгу «Методичний супермаркет». Під час відвідування «супермаркету» педагоги залишили у «камері схову» все те, що заважає учителю НУШ, що не притаманне творчому учителю.