Один день із життя 7-Б класу

08 Декабрь, 22:44, by lvlad

Світлина від Олени Тараспольської.     На  годину  спілкування у клас завітав  учитель фізики — Казанцев Сергій Михайлович, який брав участь у бойових діях на Донбасі. Яскравим і хвилюючим моментом зустрічі стала бесіда з Сергієм Михайловичем. Найбільше запитань, звичайно, ставили хлопці. А цікавили їх види зброї та військової техніки.
Хлопці класу змагались у інтелектуальних конкурсах, перевіряли себе на силу і витривалість. Підсумувавши почуте, зробили висновок, що справжній козак повинен бути грамотним, знати географію, уміти товаришувати і навіть писати портрет коханої дівчини.
Наприкінці привітали вчителя зі святом, присвоїли звання » Справжній козак» і побажали миру для всієї України.

Звіт про благодійні батьківські внески за жовтень — листопад 2019

08 Декабрь, 22:15, by lvlad

Залишок на 01.10.2019 – 15711,93

Надходження – 4850,00

Витрачено – 8809,19

Залишок на 01.11.2019 – 11752,77


  1. Господарчі товари:2355,80

Світ навколо нас

05 Декабрь, 19:17, by lvlad

viber image      З метою формування природничої компетентності учнів, вироблення вмінь практично застосовувати здобуті знання на практиці, підтримки талановитих дітей, активізації позакласної роботи та творчої діяльності вчителів з 18 жовтня по 22 листопада було проведено Тиждень природничих наук. Робота тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів. Протягом тижня пройшли заходи, які сприяли підвищенню інтересу школярів до предметів географії, біології, хімії, природознавства, історії, фізики, розширили знання, дали можливість дослідити та презентувати цікаві теми. Заходами тижня були охоплені учні 5-11 класів.
Під час проведення тижня використовували різні форми роботи:
▪︎Зоологічний турнір, біологічний брейн-ринг (Судніцина Л.М.)
▪︎КВК «Хімія навколо нас» (Забуга В.І.)
▪︎Конференція «Україна і світ» (Вакула Л.І.)
▪︎Виставка «Вироби з природніх матеріалів» (Вязова Т.В.)
▪︎Перегляд відеофільму до Дня пам’яті жертв Голодомору (Ровенська С.М.)
▪︎Конкурс стінгазет » Останні досягнення науки і техніки» (Казанцев С.М.) та ін.
За підсумками тижня було виявлено певне коло інтересів учнів для планування і проведення заходів у наступному навчальному році. Підготовка та участь у позакласній роботі дала змогу школярам продемонстувати практичні навички з природничих дисциплін.
Тиждень природничих наук закінчився, але продовжуватиметься праця вчителів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися.

Всім мамам і татам на замітку: вірус цифрового слабоумства

03 Декабрь, 22:23, by lvlad

Сучасні технології в освіті. Українські платформи для вчителів

03 Декабрь, 22:03, by lvlad

   1. Платформа «УМІТИ«.

Школярі Лебединщини в Охтирці грали в баскетбол

01 Декабрь, 15:06, by lvlad

     28-30 листопада відбулися змагання з баскетболу в залік II етапу ІІ-літньої Гімназіади України у місті Охтирка серед учнів шкіл. У них взяла участь команда Лебедина  Баскетбольну команду Лебедина сформували учні ЗОШ№6 та СШ№7. Вони відправилися на змагання під керівництвом вчителя фізичного виховання СШ№7, відомого у місті тренера з баскетболу Олександра Анатолійовича Бардецького.

Засідання обласної школи передового педагогічного досвіду

30 Ноябрь, 23:04, by lvlad

   Відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік 27 листопада на базі Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 м. Суми відбулось засідання обласної школи передового педагогічного досвіду роботи Філатовій С.Ю. з теми «Використання інноваційних технологій на уроках географії та економіки з метою розвитку творчої обдарованості учнів».

Поважаємо, розуміємо, підтримуємо

28 Ноябрь, 11:04, by lvlad

 рр 26 листопада у районній бібліотеці відбулася зустріч учнів 1-А та 5-А класів з людьми з обмеженими можливостями з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю  (3 грудня) та до дня волонтера (5 грудня) «Вам, наші милі, завжди шанування щирі». Міський голова О.М. Бакликов та представники районної ради вшанували інвалідів Лебединського представництва громадської  організації «Спортивний клуб інвалідів «Фенікс». А діти підготували вірші, танці, пісні, якими порадували усіх присутніх у залі. Для членів клубу учні принесли гостинці – булочки у формі птахів, як символ польоту, перемоги над скутістю, хворобами та подарунок – лепбук про добро і дружбу. Вела весь захід голова Лебединського представництва громадської організації «Спортивний клуб інвалідів «Фенікс» Чуйко Т.М. У залі бібліотеки панувала дружня атмосфера. Членам клубу було дуже приємне спілкування з дітьми і тому  вони не шкодували своїх аплодисментів та запрошували ще на зустрічі.

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ЛЬОДУ, ЩОБ УНИКНУТИ НЕЩАСНОГО ВИПАДКУ

28 Ноябрь, 11:04, by lvlad

 саи       Щоб ні з ким не трапилося лиха, потрібно обережно поводитись на льоду. Найбільш небезпечна крига — перша та остання, адже така крига надзвичайно тонка, неміцна і не витримує маси навіть маленької дитини.

І знову ярмарок

28 Ноябрь, 10:37, by lvlad

 изображение_viber_2019-11-26_15-50-07   25 листопада у школі відбулася благодійний ярмарок «За бабусиними рецептами» у межах проведення тижня природничих дисциплін. У ході ярмарку одні продавали, інші купували печиво, пиріжки, різні смаколики, спечені за бабусиними рецептами. Вміло працювали скоморохи, закликаючи купити саме їхній товар. Неймовірну радість, почуття колективу та змагання викликав організований у  захід. Допомагали меншим класам і батьки, красиво оздобивши столи. Усі отримали велике задоволення, бо знають, що вилучені з ярмарки гроші будуть направлені на благодійництво, а саме допомогу онкохворим дітям.