Тема дня – вибори.

изображение_viber_2020-10-06_08-17-24 Сенс учнівського самоврядування у сучасній, демократичній школі полягає не в управлінні одних дітей іншими, а в навчанні всіх дітей основам демократичних відносин у суспільстві, у навчанні їх керувати собою, своїм життям у колективі. Участь у самоврядуванні допоможе учням сформувати у себе навички демократизму, уміння самостійно діяти, нестандартно мислити, приймати рішення, здійснювати їх і нести відповідальність.

У актовій залі школи відбулась зустріч-конференція учнів з кандидатами на изображение_viber_2020-10-06_08-17-25посаду голови шкільної Країни «Данко».  А це учениці-старшокласниці Бурлюк Катерина та Савчук Анастасія. Вони ознайомили всіх делегатів (а їх було по 3 представники з 5-11 класу) зі своїми передвиборчими програмами, відповіли на запитання товаришів. Цій зустрічі передувало навчання лідерів, складання їх передвиборчої програми.

Вибори голови Країни «Данко» призначені на 6 жовтня 2020 року. Перемог Вам, дівчата, та віри у себе!

Світлана Бігун, педагог-організатор