изображение_viber_2020-09-24_19-29-31      24 вересня 2020 року на базі ННІ історії, права та міжнародних відносин Сумського Державного педагогічного університету  імені А.С.Макаренка відбулася VIII Всеукраїнська науково-практична конференція «Історико-філософські дослідження молодих учених». Директорка Інституту кандидат історичних наук, доцент Ю.В. Подрєз розпочала захід нагородженням переможців – учнів 8-11 класів та їхніх вчителів у конкурсі на краще історичне есе, який традиційно проводить інститут. Призерами стали учні 11 класу Лебединської спеціалізованої школи № 7 Коцупал Іван (науковий керівник Шевченко Альона Борисівна, учитель історії) та Утка Валентин (науковий керівник Утка Людмила Володимирівна, учитель української мови та літератури).
На пленарному засіданні з цікавою доповіддю виступив О. Корнієнко, голова Сумської обласної організації Національної Спілки краєзнавців України. Протягом заходу було заслухано наукові доповіді як молодих науковців – викладачів підрозділу, так і студентів.

Альона Шевченко, учитель історії

изображение_viber_2020-09-24_19-38-04   изображение_viber_2020-09-24_19-29-30