До уваги здобувачів освіти та їх батьків!

unnamed

1. Відповідно до постанови МОЗ №50 від 22.08.2020 р. «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» забороняється допуск до закладу освіти батьків або супроводжуючих осіб, крім осіб, які супроводжують осіб з інвалідністю. В школу заходять тільки здобувачі освіти, вчителі та персонал школи.
2. Для 5-11 класів вхід до школи в масці.
3. На вході в школу знаходиться антисептик. Обов’язково обробляти руки.
4. Під час перерв усі учні повинні ходити в масках (крім 1-4 кл.), на уроках маски дозволяється знімати.
5. Зміна масок кожні три години. Якщо маски багаторазового використання, обов’язково мати герметичний пакетик один для використаної маски, інший для нової. Для використаних масок, серветок в школі знаходяться спеціальні урни.
6. Якщо у дитини погіршилося самопочуття (в школі) він повинен повідомити про це класного керівника.
7. Перед виходом із дому батьки мають провести у дитини термометрію. Не відпускайте дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежиттєм чи кашлем. Пам’ятайте, що саме батьки відповідають за правдивість інформації про стан здоров’я дитини.
8. Навчання буде в одному класі, переходити в інший кабінет будуть лише на деякі предмети ( спортзал, інформатику, фізику).
9. Забезпечення питного режиму в школі не буде, тому учні беруть із собою пляшечку води.
10. Учням, які підвозяться до закладу освіти, вхід до салону автотранспорту при наявності засобів індивідуального захисту (респіратора або захисної маски).
                                                                Адміністрація школи

Організація протиепідемічних заходів у закладах освіти у період карантину