До уваги дев‘ятикласників та їх батьків

Графік видачі випускникам 9-х класів свідоцтв про здобуття базової середньої освіти (прохання дотримуватися протиепідеміологічних вимог).

16 червня 2020 року 9.00

1. Агеєва Софія Дмитрівна
2. Васильченко Ірина Володимирівна
3. Гливенко Ганна Іванівна
4. Гупало Ярослав Русланович
5. Зіброва Владеліна Сергіївна
6. Зміївська Катерина Вікторівна
7. Комишенець Валерія Максимівна
8. Коростіль Віктор Владиславович
9. Одинець Вероніка Олександрівна
10.Пасічник Валерія Олегівна

16 червня 2020 року 10.00

11. Перекрестова Ярослава Сергіївна
12. Подимніков Віктор Максимович
13. Приходько Станіслав Євгенійович
14. Сагайдак Єлизавета В’ячеславівна
15. Солдатенко Анастасія Вікторівна
16. Трохимчук Олексій Анатолійович
17. Кучерява Алла Олександрівна
18. Хомишенко Максим Миколайович
19. Чміленко Дар’я Романівна

16 червня 2020 року 11.00

1.Баль Валерія Андріївна
2.Безкоровайний Руслан Романович
3.Бережний Євген Олександрович                                                                                                                                                                                    4. Ващук Марина Сергіївна
5.Виноград Максим Олексійович
6.Гвоздак Вікторія Сергіївна
7.Голуб Дмитро Олегович                                                                                                                                                                                              8.Демиденко Нікіта Костянтинович
9. Діхтяр Аліна Романівна                                                                                                                                                                                                10. 10. Дрюхіна Валерія Богданівна

16 червня 2020 року 12.00

11. Кас’яненко Ангеліна Романівна
12. Комарова Вікторія Валентинівна                                                                                                                                                                                   13. Котляр Богдан Сергійович                                                                                                                                                                                            14. Кущенко Сергій Володимирович                                                                                                                                                                                15. Мачула Артем Олександрович                                                                                                                                                                                        16. Надь Марія Андріївна                                                                                                                                                                                                            17. Никипіла Лілія Сергіївна
18. Пономарьов Антон Олексійович
19. Попянош Іван Сергійович
20. Руденко В’ячеслав Сергійович

16 червня 2020 року 13.00

21. Рудченко Назар Сергійович                                                                                                                                                                                              22. Савчук Анастасія Володимирівна
23. Селезько Назар Русланович
24. Тарасенко Богдан Олександрович
25. Тишкевич Анастасія Ярославівна
26. Ткаченко Анна Олександрівна
27. Хрін Аліна Сергіївна
28. Шевченко Вікторія Андріївна