Тематичний (інтегрований) день «Мистецтво і ми»

Світлина від Alla Bendyug.    Є уроки, яких з нетерпінням чекають діти. Готуючись до таких уроків вчителі «вмикають» усю свою фантазію. Особливо під час дистанційного навчання. «Із яким настроєм ви прийшли на урок?», – питає вчителька. «З хорошим, гарним, чудовим, сонячним», – відповідають діти. Тож хочеться, щоб такий настрій залишився і до кінця дня. Для учнів 2- А класу до Всесвітнього дня мистецтва, який  відзначався 15 квітня, був проведений тематичний (інтегрований) день «Мистецтво і ми». В основі уроку — діяльнісний підхід. Уявляєте, в зошитах з математики та української мови можна не тільки писати, а й малювати! А ще дуже приємно чути голос рідної вчительки, яка допоможе зрозуміти новий матеріал.

Світлина від Alla Bendyug.  Світлина від Alla Bendyug.