Інструкція для батьків при дистанційному навчанні

Інструкція для батьків щодо дистанційного навчання

1. Зайти на сайт Лебединської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 за посиланням http://7shkola.com.ua/
  2. У розділі «Навчальна діяльність» знайти рубрику «Дистанційне навчання».
  3. У рубриці «Дистанційне навчання» знайти прізвище вчителя і за посиланням на електронні матеріали до заняття та домашні завдання, де розміщена інформація щодо змісту уроку.
  4. Поточна координація роботи вчителів та учнів щодо виконання та перевірки домашнього завдання, різних видів контролю  здійснюється на електронних поштах педагогів закладу освіти, які зазначені  у рубриці «Електронні адреси вчителів».
  5. Забезпечити наявність ІТ-інструментів (електронна пошта, месенджери і т.п.) на електронних носіях для зв’язку здобувачів освіти з педагогічними працівниками.
  6. Моніторити сайт школи для отримання актуальної інформації.
  7. Надавати допомогу дитині при роботі з Інтернет-ресурсами в умовах дистанційного навчання.
  8. Здійснювати контроль за виконанням учнями завдань навчальних програм в умовах дистанційного навчання.
  9. Постійно підтримувати зв’язок з педагогічними працівниками школи.