Step by step

Світлина від Лебединська міська рада.   Нещодавно вихованці хореографічного колективу «Royal Dance» Лебединського центру позашкільної освіти (керівник Іван Лисенко) взяли активну участь у Всеукраїнських змаганнях зі спортивно-бального танцю «Step by step», які проводилися у місті Харкові. Діти отримали шквал радісних емоцій від чергових високих нагород. Так, пара Віторощук Ілля і Звягольська Анастасія (учні 5-гота 7-го класів школи) вибороли два перших місця. Високий результат показала і пара у складі Пономарьова Антона(учень 9-го класу) та Кірєєвої Аліни. Вони тримали І та ІІ місця. Діти були відзначені кубками та особистими медалями за зайняті призові місця.

Вітаємо вихованців колективу «Royal Dance», їх керівника Івана Лисенка з високими нагородами у Всеукраїнських змаганнях. Бажаємо феєричних виступів та незабутніх вражень від наступних перемог.

Світлина від Лебединська міська рада.   Світлина від Лебединська міська рада.