Розпочато впровадження платформи «Моя школа»

25 лютого 2020 року на базі Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 було проведено практикум з впровадження в закладах освіти електронної платформи «Моя школа». Учасниками заходу стали заступники директорів та адміністратори платформи. Головною метою зустрічі було обговорення та відпрацювання кроків впровадження електронного інструменту «Моя школа». Модератором практикуму була завідувач міським методичним кабінетом Лариса Ковтуненко.

У ході роботи опрацьовані інструкції для адміністраторів електронної платформи та її користувачів, обговорені перші кроки щодо впровадження. За підсумками зустрічі ухвалено рішення:

1) здійснити реєстрацію учасників освітнього процесу закладу у формі таблиць Excel;

2) провести міні-тренінги для педагогів;

3) провести презентаційні збори для батьків учнів.

Л.В.Ковтуненко, методист ММК