Майдан перестав бути назвою місцевості. Він став символ Свободи

сотня сотня1       20 лютого – особлива дата, День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Тисячі українських шкіл, серед яких і учні Лебединської спеціалізованої школи № 7, долучилися до вшанування загиблих за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Навчальний день розпочався загальношкільним уроком, присвяченим кривавим подіям на Майдані. Лебединський міський художній музей ім. Б.К.Руднєва гостинно запросив учнів на відкриття виставки до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні «Час плине, а пам’ять залишається…». Жоден не залишився байдужим, кожен із старшокласників пережив події увічнені у світлинах.

Учнями 7-А та 8-А класів було запропоновано участь у виховній годині – реквіємі та символічному флешмобі, під час якого школярі утворили живий тризуб, що палав десятками вогників.

Діти переглядали короткометражні фільми, ознайомлювалися з фотокартками, прізвищами і долями Небесної сотні.

Революція 2013-2014 років відбулася ціною понад ста життів. Небесна сотня стала прикладом самопожертви в ім’я вищих ідеалів, одним із яких була гідність.

…Майдан перестав бути назвою місцевості. Він став символ Свободи.

изображение_viber_2020-02-21_09-38-30   изображение_viber_2020-02-21_09-39-51