Дружній і завзятий 3-Б

viber image3    Дружба, порозуміння, добро, повага -одвічні поняття, які супроводжують людину від народження. Уміти дружити – це справжнє мистецтво, якому ми вчимося протягом усього життя. І дуже важливо не тільки мати хорошого, вірного друга, але й самому бути справжнім другом. Саме розкриттю та вихованню цих рис і була проведена виховна година «Добре тому жити, хто вміє дружити»з учнями 3 — Б класу. Діти встановили значення слова «друг», дібрали риси, якими повинен він володіти. Виробили правила дружби, пригадали та вивчили нові мирилки. В ході проведеної роботи діти з*ясували, що бути справжнім другом – це значить навчитися поступатися чимось своїм ради когось, вміти радіти чужим успіхам, віддавати тепло своєї душі і серця.viber image6

Природа навколо нас прекрасна та різноманітна. Працюючи на уроках природознавства, школярі вивчають навколишній світ, природні тіла та явища. Часто проводять досліди як у класі під час уроку, так діти і самостійно виконують найпростіші з них вдома під наглядом батьків.

viber imageЯку людину вважають вихованою та культурною? Якими манерами має володіти кожна людина? Які правила співжиття в суспільстві? Як поводити себе у громадських місцях? На всі ці запитання учні 3 — Б класу давали відповіді на уроках навчального предмету «Я у світі». Як підсумок до цієї роботи, третьокласники провели проектну роботу «Правила поведінки в громадських місцях», виготовили різноманітні плакати. А також випробували знання цих правил під час екскурсій у театр та музей.

viber image4          viber image2    viber image1     viber image5