Творчість як складова педагогічної майстерності

Світлина від Alla Bendyug.    Сьогодні в умовах реформування освіти велика увагу звертається на те, як підготувати учня до подальшого життя, навчити ухвалювати рішення, критично мислити, бути креативними. Яким буде випускник НУШ, значною мірою залежить від учителя. Будь-яке захопливе та продуктивне викладання матеріалу починається саме з його ентузіазму, з його творчості.
6 лютого на базі Лебединської спеціалізованої школи 7 відбулося методичне об’єднання учителів 2 класів міста на тему «Творчість як складова педагогічної майстерності вчителя». В ході роботи голова МО Алла Бендюг ознайомила присутніх колег з поняттям «педагогічна творчість» та його складовими та провела заняття з елементами тренінгу «Методичний супермаркет». Під час відвідування «супермаркету» педагоги залишили у «камері схову» все те, що заважає учителю НУШ, що не притаманне творчому учителю.

Об’єднавшись в групи учасники тренінгу зробили «закупівлю продуктів», які були зазначені у їхньому списку та за допомогою смартфонів зчитували інформацію про «методичний товар» (QR-код). Світлина від Alla Bendyug.
Презентатори розповіли присутнім про придбання та заповнили чек-листи на такі теми: «Модель навчання»Перевернутий клас», «Медіаграмотність у початковій школі» та «Використання паличок Кюїнзенера на уроках у початкових класах»
«Панораму педагогічного досвіду» відкрила учитель ЗОШ №1 Вікторія Кирюшко, яка ознайомила колег з цікавими формами роботи, представивши відеоролик з фрагментами власних уроків. Найбільше захоплення отримали вчителі в ході практичної роботи з інтерактивною дошкою «Створення хмари слів». Учитель ЗОШ № 6 Наталія Куценко поділилася досвідом роботи з використання цеглинок LEGO на уроках з учнями 2 класу.

Світлина від Alla Bendyug.     Світлина від Alla Bendyug.