Методичні посиденьки

3 лютого у Лебединській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №7 відбулося засідання методичного об’єднання класних керівників на тему «Формування навчальної мотивації через позаурочну діяльність». Учителі обговорили питання ролі класного керівника в організації позаурочної діяльності, розглянули ефективні прийоми підвищення мотивації здобувачів освіти, ознайомились із проблемним питанням розвитку емоційного інтелекту, провели майстер-клас по виготовленню закладки-оригамі. Усі присутні збагатили свої знання про новітні тенденції в освіті, а також впевнились, що вчитель повинен багато працювати, щоб вдало мотивувати дітей . «Школа — це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє.» (А. Барбюс)