Продовжуємо знайомитися: тиждень з непосидючим 7-Б

Світлина від Олени Тараспольської.      22 січня 1919 року було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. І нині ми відзначаємо День Соборності України. Головною традицією цього дня стало утворення «живого ланцюга», що символізує єдність українців.Світлина від Олени Тараспольської.
У 7-Б класі проведено квест «Визначні пам’ятки рідної держави», у ході якого діти дізнавались про щось нове із життя обласних центрів України. Добирали асоціації до кожної букви слова «патріот». Заповнили сторінки газети, приуроченої до свята.
На згадку учні отримали вислови-наліпки про рідну Україну.

Світлина від Олени Тараспольської.   У рамках предметного тижня математичних наук готували цікаві та інформаційні плакати про Царицю наук.                                 Поговорили про «щасливого»Павлуся, ілюструючи відповіді малюнками.Світлина від Олени Тараспольської.

Перша годівничка для пернатих друзів готова. Світлина від Олени Тараспольської.

Цього тижня під час виховної години говорили на теми, які є дуже болісні для українців і всього свтіу. 27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Генеральна асамблея ООН прийняла 1 листопада 2005 року Резолюцію № 60/7, у якій говориться, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…».

29 січня — День пам’яті героїв Крут. У цей день 1918 року на станції Крути відбувся бій між трьома сотнями українських студентів і більшовицькими загонами Муравйова. Він тривав близько п’яти годин. Українці відбили кілька атак, під час яких зазнали значних втрат. Через деякий час у студентів закінчилися патрони, і вони почали відступ. Ті, кому це не вдалося, були захоплені в полон і розстріляні.

Як провести час на перерві цікаво і з користю? Хлопці із комісії «Олімпійці» запропонували розповісти про улюбений вид спорту. Лєна, Ліля і Давід підготували яскраві плакати на цю тему, за що й отримали призи. Шахи і шашки стають усе більше популярними у вільний час.

Світлина від Олени Тараспольської.     Світлина від Олени Тараспольської.

Світлина від Олени Тараспольської.     Саша і Ріта — серед переможців міського конкурсу «Проба пера». Подальших успіхів вам, юні поетеси! До речі, у класі оголошено про літературний конкурс, за умовами якого потрібно написати великий за обсягом художній твір ( або декілька менших) до Дня дитячої книги — 2 квітня.

1 лютого — День народження Лебединської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7. Режинков Давід (комісія «Інформаційна») підготував газету про навчальний заклад. Вітаємо всіх , чиє життя пов’язане із школою №7 !

Олена Тараспольська, класний керівник