Вартість харчування з 01.02.20 року

Н А К А З

29.01.2020                                                                                №31

Про встановлення вартості харчування

та встановлення батьківської плати

за харчування дітей у закладах загальної середньої освіти

На виконання рішення виконавчого комітету Лебединської міської ради Сумської області від 15.01.2020 № 19 «Про встановлення вартості харчування та встановлення батьківської плати за харчування дітей у закладах загальної середньої освіти», наказу відділу освіти Лебединської міської ради Сумської області від 21.01.2020 № 16-ОД «Про встановлення вартості харчування та встановлення батьківської плати за харчування дітей у закладах загальної середньої освіти»

НАКАЗУЮ:

1. Установити з 01.02.2020 вартість харчування в Лебединській спеціалізованій школі І-ІІІ ст.. №7 для учнів 1-4 класів із розрахунку 11 гривень за один день, із них: 6 гривень 65 копійок – батьківська плата, 4 гривні 35 копійок – кошти міського бюджету.
  2. Установити з 01.02.2020 вартість харчування в Лебединській спеціалізованій школі І-ІІІ ст.. №7 для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із малозабезпечених сімей, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах, дітей, батьки яких загинули в зоні АТО/ООС, дітей, батьки яких мають посвідчення учасника бойових дій в зоні АТО/ООС, дітей, переселених із тимчасово-окупованої території Луганської та Донецької областей із розрахунку 11 гривень за один день.
  3. Забезпечити з 01.02.2020 безкоштовним харчуванням дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах, учнів 1-4 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім`ям», дітей, батьки яких загинули в зоні АТО/ООС, дітей, батьки яких мають посвідчення учасника бойових дій в зоні АТО/ООС, дітей, переселених із тимчасово-окупованої території Луганської та Донецької областей.
  4. Визнати таким, що втратив чинність наказ від 30.08.2019 № 138 «Про встановлення вартості харчування та встановлення батьківської плати за харчування дітей в закладі».
  5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника з навчально-виховної роботи Безкоровайну О.В.

Директор школи                                                    І.А.Харченко