Суботня зустріч з добром у серці

25 січня цього року у клубі «Фенікс» відбулася святкова спортивна зустріч, на яку були запрошені учні та батьки 1-А класу Лебединської спеціалізованої школи I-III ступенів № 7 разом із вчителем Світланою Вакуленко.Члени колективу «Фенікс» були дуже раді гостям, яких з’явилося 34, а це 15 сімей. Великою радістю для маленьких гостей була гра у шашки, шахи та дартс разом із «феніксівцями». Крокуючи «Стежинами доброти» учні майстерно декламували вірші про зиму, дарували танцювальні трюки Єгор Соболєв та Нікіта Стеблянко, зачарував присутніх грою на піаніно Єгор Соболєв. За чашкою запашного чаю присутні розділили велику радість спілкування зимового дня. За тісну співпрацю «феніксівці» нагородили учнівський колектив грамотою та дипломом.

Дякуємо батькам учнів, вчителю Світлані Вакуленко, директору ПП «Контакт», депутату районної ради Сергію Лук’яненку за допомогу в проведенні спортивної святкової зустрічі.

А вона необхідна, щоб у душах дітей поселилась доброта. Тому потрібно вчити з дитинства любити людей, співчувати, допомагати та дарувати радість.

viber image  viber imageї viber imageїї

Інформація надана Лебединським осередком «Спортивного клубу інвалідів «Фенікс»