У гостях у другокласників

2Другокласники вже не з чуток знають про те, що таке школа, їх очікування будуються на особистому досвіді, а не на захоплених і відірваних від життя враженнях, як у першокласників. Малюки вважають, що вчитися — це не стільки робота, скільки приємне проведення часу з новими друзями і поважне дефiлювання коридорами в стриманому дорослому одязі. Ну, і особистий портфель, зрозуміло.

У 2-Б класі (учитель Яна Дидишко) проведено урок «Я досліджую світ» з теми «Повітря. Властивості повітря». Учні дізналися про склад повітря, переглянули відео «Цікаві факти про повітря», а також провели досліди для визначення властивостей повітря. Діти з легкістю зможуть застосувати у житті знання, отримані через діяльність.

Година спілкування на тему «Вітаміни — наші друзі» змусила малюків замислитися про своє здоров’я. А гостею на цьому заході була Вітамінка Мандаринка, яка підготувала для учнів багато цікавих завдань. Дітям дуже сподобалися ігри «Шифрувальник», «Чарівний кошик», «Упізнай на смак», а свою кмітливість вони показали під час розв’язування «фруктових» задач з LEGO. А наостанок усіх чекав Парад вітамінів. Малеча весело та з користю провела час, а Вітамінка пригостила їх смачними фруктами.

4  и 6    3 5