«Година коду» для п′ятикласників

viber image       У рамках проведення математичного тижня учні 5-Б класу взяли участь у «Годині коду». «Година коду» стала популярною у світі саме через свій унікальний формат, який чудово допомагає відчути себе програмістом. У формі гри та зі зрозумілими інструкціями дитина за одну годину вчиться писати код, відразу бачить результат своєї роботи і пишається зробленим. Наприклад, цього року організатори пропонують відправитись в мандрівку з героями світу Діснея та створити власну гру «Зоряні війни» в далекій-далекій галактиці. Усі ігри та інструкції з проведення – доступні онлайн.

Година коду спрямована на те, щоб зацікавити дітей вивчати програмування в ігровій формі. Школярі з цікавістю виконували всі вправи, які були прості та захоплюючі!viber image1