Олімпіадний марафон. Навчальний предмет — російська мова та література

23-24 січня 2020 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури.

В олімпіаді взяло участь 19 учнів, із них  7 учнів 9-х класів, 2 учні – 10-х, 10 учнів  – 11-х класів.

За результатами виконаних завдань олімпіади з російської мови та літератури визначено 9 переможців: 9 клас – 3 учні, 10 клас – 1 учень, 11 клас – 5 учнів.

Призові  місця вибороли учні закладів загальної середньої освіти: м. Суми (3 учасники – 2 переможці); м. Лебедин, м. Ромни, Середино-Будського районів, Комишанської ОТГ, Миколаївської ОТГ (Білопільського району), Білопільської міської ради (по 1 учаснику – по 1 переможцю); Глухівського району (2 учасники – 1 переможець)

У олімпіаді взяла участь учениця 9 класу школи Аліна Хрін (уч. Безкоровайна О.В.). ЇЇ підготовка виявилася результативною, дівчина презентувала свої знання на високому рівні і посіла І місце. Попереду — змістовна нова підготовка і виступ на Всеукраїнському рівні. Так тримати!