Змагання з панкратіону

Світлина від Лебединська міська рада.      На базі спортивного залу Лебединського педагогічного коледжу ім. А.С. Макаренка проходили спортивні змагання «Кубок міського голови та відкритий чемпіонат СО ДЮСШ єдиноборств з панкратіону». Учасники змагань — юнаки і дівчата 2011-2012, 2005-2006 років народження.

Привітав учасників змагань міський голова Олександр Бакликов, побажавши спортсменам  міцного здоров’я, сил, наснаги, витримки, успіхів та спортивних перемог.

Побажали учасникам змагань успіхів і гості заходу – директор Сумської обласної ДЮСШ єдиноборств Олександр Бобір, заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури та спорту, головний тренер збірної України з панкратіону Сергій Чередніченко, заслужений майстер спорту України Дмитро Баранов.

Географія учасників розширюється з кожним роком і вже у цьогорічних змаганнях участь взяли 120 юнаків і дівчат (2005-2006 р.н. та 2011-2012 р.н.) із Сум, Степанівки (Сумського району), Бурині, Ромнів, Охтирки, Тростянця і, звичайно ж, Лебедина. Змагання тривали з десятої години ранку до шостої години вечора. Після відбіркових турів було розіграно більше 20 комплектів нагород. Серед переможців змагань і учні школи:  3-Бклас — Перебийніс Єгор (1 місце), Соловей Назар (1 місце), 2-Б клас — Гончар Назар(3 місце), Мірошніченко Артем (2 місце), 8-А клас — Хвіст Данило (1 місце), 2-А клас — Цимбалюк Дмитро (2місце), 3-А клас — Горішняк Дмитро (1 місце), Березов Олександр (3 місце). Соловей Назар(3-Б клас) виборов Кубок міського голови.

Переможці були нагороджені грамотами, медалями та солодкими подарунками від міського голови.

Світлина від Лебединська міська рада.  Світлина від Лебединська міська рада.