До дня соборності: моя Україна — єдина країна

22 січня Україна відзначає День Соборності України та 101 рік Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. З цієї нагоди у Лебединській дитячій бібліотеці відбулася зустріч учнів 9-Б класу з Удодом А.В. , на тему «Чи є соборність актуальною проблемою сучасної України?», спрямованої на виховання у молоді патріотизму до минулого українського народу. Анатолій Васильович розповів учням про історичні події тих років, про становлення і розвиток українського державотворення, про Акт Злуки, який спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежність. Родзинкою зустрічі було читання власних віршів . На згадку про захід діти виготовили символ України- рушник.