Інноваційні технології навчання на уроках зарубіжної літератури

изображение_viber_2020-01-28_13-36-12    Сьогодні уявити життя без комп’ютера, Інтернету  чи ІТ технологій практично неможливо. Сучасні діти не уявляють своє життя без Мережевого спілкування та використання інформаційних ресурсів. Усе це пояснює необхідність використання нових світових інформаційних розробок  в освітній діяльності. Однією з інновацій в освітньому процесі є хмарні сервіси.

Відповідно до плану роботи міського методичного кабінету,  міського методичного об’єднання  учителів зарубіжної літератури та російської мови 22 січня на базі Лебединської ЗОШ I-III ст. № 5 було проведено практичний семінар за участю учителів зарубіжної літератури та російської  мови.

План роботи семінару передбачав проведення учителями міських шкіл майстер-класів з теми «Використання хмарних сервісів у навчальному процесі» та розгляд ряду теоретичних питань.

Як практично використовувати  програму Plickers на уроках зарубіжної літератури продемонструвала Безкоровайна О.В., учитель школи. Педагоги міста виступали у ролі учнів і виконали тестові завдання, даючи відповіді з допомогою карток з особистими кодами, перевірили власні знання з програмового матеріалу.

Л.В.Капуста, методист ММК