Психолого-педагогічний консиліум

изображение_viber_2020-01-17_15-41-38      Упродовж усього життя дітям доводиться адаптуватися до різних ситуацій. Переступивши поріг школи, дитина також увесь час адаптується: до оточуючих однолітків, до вчителів, до навчальних занять, до уроків, до нового режиму для освітнього середовища. Одним із складних адаптаційних періодів є навчання у 5-му класі. Перехід від школи І-го ступеня до основної ланки в системі загальної середньої освіти пов’язаний насамперед із внесенням змін у динамічні стереотипи спілкування, діяльності, а також зі збереженням окремих компонентів попереднього соціального досвіду. Адаптація кожного здобувача освіти до навчання у середній школі відбувається далеко не відразу. Це досить тривалий процес, пов’язаний зі значним навантаженням на всі системи організму. 15.01.2020 року відбувся психолого-педагогічний консиліум по адаптації здобувачів освіти 5-х класів до навчання у школі ІІ-го ступеня.  У консиліумі взяли участь заступник директора з НВР Бєлєскова Н.П., учителі-предметники, практичний психолог школи.