Олімпіадний марафон. Предмет — трудове навчання

Світлина від Анни Коровниченко. 10-12 січня 2020 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27 відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання. В олімпіаді взяло участь 52 учні 9-11 класів, із них 30 хлопців та 22 дівчини. За перемогу змагалися представники 28 адміністративно-територіальних одиниць Сумської області.

Олімпіада складалася з трьох турів:

•  — практичної роботи (учасникам олімпіади було запропоновано виготовити виріб із визначеного набору матеріалів. Для дівчат – чохол на стілець та косметичка, для хлопців – орґанайзер для столового приладдя та орґанайзер канцелярський);
  •  — теоретичного туру (учасникам необхідно було запропонувати шляхи вирішення заданої проблеми);
  •  — творчої роботи (захист проектів) – під час захисту проекту учасники представляли домашні роботи, презентували їх та відповідали на запитання членів журі щодо процесу виготовлення, особливостей виробу, добору матеріалів та складових.

Теми проектів:

• для хлопців 9 класу – «Настінний годинник»;
  • дівчат 9 класу – «Профітролі»;
  • хлопців 11 класу – «Дитяча еко іграшка»;
  • дівчат 11 класу – «Тістечка нарізні».

Переможцями стали 24 учні (4 – вибороли перші місця, 7 – другі, 13 – треті місця). Честь міста і школи на обласному етапі олімпіади захищала одинадцятикласниця Коровніченко Анна. Довгі години занять під керівництвом Івахнової О.М., учителя трудового навчання, виправдали себе: Аня посіла ІІ призове місце.

З перемогою тебе, Аня! Подальших успіхів тобі!

изображение_viber_2020-01-15_14-56-30