Завершується ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

Початок зими завжди в очікуваннях — хтось чекає на свята, а ми разом із педагогами вболіваємо за наших розумників, адже у цей період у місті відбувається ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Цього року він триває з 2 листопада по 22 грудня.

Організація такого процесу трохи клопітка, адже у кожні вихідні протягом «олімпіадного» місяця проводяться змагання з 17 базових дисциплін, які вивчаються у школі. Але завдяки вмілій організації процесу методистами методичного кабінету відділу освіти та налагодженій багаторічній співпраці між навчальними закладами міста (СШ №7 , ЗОШ №№1,5) було створено належні умови для виявлення та підтримки обдарованої молоді. Загалом у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2019-2020 н. р.  взяли участь понад 80 учнів закладу.

Учасники міських олімпіад виявили знання теорії, вміння застосовувати їх у стандартних та нестандартних умовах, давати правильне теоретичне обґрунтування отриманим результатам. Фахове журі детально перевіряє виконання учнями олімпіадних завдань та визначає переможців.

Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівсьих олімпіад можна побачити тут