Молодь при владі

З нагоди Дня місцевого самоврядування члени міської Ради старшокласників «Лідер+» взяли участь у проекті «Молодь при владі». У цей день активісти учнівського самоврядування знайомилися зблизька із посадовими обов’язками міського голови, його заступників, начальників відділів, служб. Десятикласниця Гордієнко Крістіна виконувала обовязки начальника відділу культури і туризму. Своїми враженнями ділилася з ус
іма охочими:

– Із задоволенням ознайомилася з роботою начальника відділу культури і туризму. Вперше завітала у художній музей не як відвідувач, а як людина, яка опікується його роботою. Дізналася про фінансові питання щодо реставрації музейних експонатів. Також познайомилася із працівниками відділу культури і туризму, побачила їхні робочі місця. Та найцікавіше було побачити із середини весь процес підготовки та проведення міського заходу до Дня Збройних Сил України.

А заклад відвідала Єфтілій Анастасія (учениця школи №6), тимчасово виконуюча обов‘язки начальника відділу освіти:

– Мені дуже хотілося спробувати себе на посаді начальника відділу освіти. Була дуже вражена складністю і відповідальністю цієї роботи. Наш відділ освіти працює як один великий механізм. Кожен чітко знає свою роботу. Не знала, що саме відділ освіти вирішує різноманітні питання: від опалення закладів освіти до роботи з проблемними сім’ями. Протягом дня я познайомилася ближче із працівниками відділу освіти, відвідала харчоблок школи №7, поспілкувалася із заступником директора школи Ольгою Безкоровайною, перевірила медичне обслуговування дитячого садочка «Чайка». Хотілося б ще попрацювати з цим колективом.

За матеріалами  http://lebedyn.com.ua/molod-pri-vladi/