Володарі Кубка міста з футзалу

sam_0347-730x485     15 грудня, на базі спортивного комплексу Лебединського медичного училища ім. М.І.Сітенка відбулася фінальна гра між командами СШ№7 та ЗОШ№5 на Кубок Лебедина з футзалу серед школярів. Першими розпочали рахунок суперники — гравці 5 школи. До кінця тайму рахунок 1:0 так і залишився на їх користь. Відразу на початку другої  половини гри гравці 5 школи забили ще один гол і вже вели з рахунком 2:0. Але  наші учні не втратили надії і забили відразу два голи, і уже рівний рахунок – 2:2. Всі вже чекали фінального свистка і серію пенальті, але під кінець матчу вирішальний гол забили наші гравці і у підсумку святкували перемогу з рахунком 3:2.

Тож міський голова Олександр Бакликов вручив Кубок гравцям спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7. До того ж,  кращим гравцем турніру визнали– Романенка Дмитра, учня 6-А класу школи.

Грамоти, медалі та подарунки кращим гравцям турніру було надано міською радою. Також фіналістам від ТОВ « Лебединський Хлібозавод» (директор Марченко Олександр) були вручені солодкі подарунки – смачні торти. Від Лебединської міськрайонної федерації футболу переможець отримав футзальний м’яч.