Всеукраїнський тиждень права

Відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року №1149/2008 “Про Всеукраїнський тиждень права” Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, який включає 10 грудня – День прав людини. Він відзначається в знак проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

У рамках всеукраїнського тижня права у Лебединській спеціалізованій школі № 7 відбувся ряд заходів.

9 грудня діти взяли участь в акції «Права і обов’язки учнів». Їм було запропоновано у вигляді інтерактивної гри дібрати до своїх прав відповідні обов’язки. 10 грудня учні 8, 9, 10 та 11 класів зустрілися з представниками Головного територіального управління юстиції у Сумській області та Лебединського районного сектору ДУ «Центр пробації» в Сумській області.

З метою профорієнтаційної роботи та в рамках тижневика 10 клас черговий раз відвідав Лебединський районний суд. Перед учнями виступили: голова суду – Чхайло О.В., заступник керівника о Роменської місцевої прокуратури – Лукяненко Ю.В., начальник слідчого відділу Лебединського відділення поліції – Гончаров О.М., начальник Лебединського районного сектору ДУ «Центр пробації» в Сумській області – Глух А.М. Цього ж дня між учнями 9-тих класів був проведений брейн – ринг «Турнір правознавців», де перемогу здобули учні 9 – Б класу. Учні 11 класу провели конкурс правознавців у якому перемогли Катерина Нездиймишапка, Яна Давидюк, Андрій кузьменко, Дарина Завора та Інна Парфило. Протягом тижня було проведено правові консультації «Я маю право». 12 грудня в межах Всеукраїнського правового уроку діти створили стіннівку, у якій відобразили своє бачення прав та обов’язків людини та громадянина. Цього ж дня учні 3 – А класу провели захід «Правовий букварик». Підсумком тижня стала виставка стіннівок на правову тематику.

IMG-3c0d78368d7e9cb1f351756547e978ff-V изображение_viber_2019-12-11_20-02-05