До Дня Збройних сил України

111     Військові традиції не вмирають, доки існує сам народ, доки розвиваються його збройні сили і тому 6 грудня — День Збройних сил України. Це свято для всіх людей військової справи, доблесті та честі й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої землі і нашого народу.  Це саме те свято, коли в серцях у кожного патріота поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього.

Дуже цікаво в нашій школі пройшла військово-патріотична гра  «Сокіл», яка теж було приурочена Збройним Силам України. У змаганнях брали участь учні 10 — 11 класів. Естафети були цікаві і різноманітні: візитка, стройовий вишкіл, підтягування, медична підготовка – накладання пов’язок, перетягування канату. Перемогу здобули учні 11 класу, а друге місце у 10 класу.

На свято запрошені учасники бойових дій у зоні ООС Шушков Д.Г. та вчитель фізики школи Казанцев С.М., які були членами журі.