День волонтера

изображение_viber_2019-12-06_15-49-08     У актовій залі школи відбулися збори – звіт по волонтерській роботі комісії «Милосердя». Ще з давніх часів доброта і милосердя були в традиціях нашого народу. Природним вважалося допомогти знедоленому, нещасному, поділитися шматком хліба, дати притулок бездомному. Добро виховується в наших душах і серцях старанням і бажанням творити. У народі говорять: «Стався до людей так, як хочеш, щоб вони до тебе ставилися».

Девіз: «Волонтер завжди допомагає, бо у грудях добре серце має». Закони:

1. Творити добро на всій Землі.

2. Бути добрими та милосердними.

3. Допомагати ближньому.

4. Пам’ятай: для волонтера немає чужої біди — волонтер допоможе усім завжди.

На рахунку комісії багато добрих справ: акції, зустрічі, свята для менших, допомога дітям з вадами здоров’я, ветеранам, людям похилого віку, прибирання біля пам’ятників та могили батьків земляка маршала Харченка, благодійні ярмарки і т.д.

Тож, волонтери – перш за все є носіями добрих справ та позитивної інформації.

До речі, під час міських урочистостей учнівський та педагогічний колектив школи відзначено подякою міського головиза активну волонтерську діяльність були відзначені також педагогічні та учнівські колективи шкіл міста