Всесвітній день боротьби зі СНІДом

изображение_viber_2019-12-06_15-50-17    Всесвітній день боротьби́ зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД. Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета  його— звернути увагу суспільства на цю проблему.

2 грудня  у школі відбулась лінійка у межах проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», присвячена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом. Символ цього дня кріплять сьогодні на одворотах піджаків, полях капелюхів, іншими словами – скрізь, де можна приколоти маленьку англійську шпильку з червоною стрічкою. Зараз жодна акція, спрямована на боротьбу зі СНІДом, не обходиться без неї. Вона стала символом не тільки розуміння, а й об’єднання зусиль людей, спрямованих на вирішення цієї проблеми. Прикріпивши стрічку до свого одягу, людина висловлює свою підтримку, співчуття і переживання тим, хто хворий.  Діти дізналися про це і відправили такий посил усьому світу, прикріпивши стрічку до глобуса, провівши  таким чином акцію «Побач, світе!»

Як символ безкінечності життя, як гімн всіх інфікованих, прозвучала пісня Фреді Меркурі «ShowMustGoOn» — шоу повинне продовжуватися.

изображение_viber_2019-12-06_15-50-04    изображение_viber_2019-12-06_15-49-34