Один день із життя 7-Б класу

Світлина від Олени Тараспольської.     На  годину  спілкування у клас завітав  учитель фізики — Казанцев Сергій Михайлович, який брав участь у бойових діях на Донбасі. Яскравим і хвилюючим моментом зустрічі стала бесіда з Сергієм Михайловичем. Найбільше запитань, звичайно, ставили хлопці. А цікавили їх види зброї та військової техніки.
Хлопці класу змагались у інтелектуальних конкурсах, перевіряли себе на силу і витривалість. Підсумувавши почуте, зробили висновок, що справжній козак повинен бути грамотним, знати географію, уміти товаришувати і навіть писати портрет коханої дівчини.
Наприкінці привітали вчителя зі святом, присвоїли звання » Справжній козак» і побажали миру для всієї України.

Світлина від Олени Тараспольської.      Милосердя і благодійність стали тією об’єдуючою основою, яка непохитно вистоює, не звертаючи уваги на суперечки, конфлікти, непорозуміння. Це те, до чого ми повертаємось знову і знову, беручи приклад із інших, передаючи досвід наступним.
Цього разу зібрали речі для дітей, які волею долі живуть в інтернаті.
У кожній родині, звичайно, знаходиться одяг, взуття, книги, канцелярія, якими можна поділитися з тими, хто цього так потребує.
А ще це найважливіший життєвий урок для наших дітей.

Світлина від Олени Тараспольської.  До Дня української хустки і ми фотографувались. І де ви знайдете ще таких красунь? Дякуємо родинам, які забезпечили нас таким барвистим квітчастим скарбом!