Світ навколо нас

viber image      З метою формування природничої компетентності учнів, вироблення вмінь практично застосовувати здобуті знання на практиці, підтримки талановитих дітей, активізації позакласної роботи та творчої діяльності вчителів з 18 жовтня по 22 листопада було проведено Тиждень природничих наук. Робота тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів. Протягом тижня пройшли заходи, які сприяли підвищенню інтересу школярів до предметів географії, біології, хімії, природознавства, історії, фізики, розширили знання, дали можливість дослідити та презентувати цікаві теми. Заходами тижня були охоплені учні 5-11 класів.
Під час проведення тижня використовували різні форми роботи:
▪︎Зоологічний турнір, біологічний брейн-ринг (Судніцина Л.М.)
▪︎КВК «Хімія навколо нас» (Забуга В.І.)
▪︎Конференція «Україна і світ» (Вакула Л.І.)
▪︎Виставка «Вироби з природніх матеріалів» (Вязова Т.В.)
▪︎Перегляд відеофільму до Дня пам’яті жертв Голодомору (Ровенська С.М.)
▪︎Конкурс стінгазет » Останні досягнення науки і техніки» (Казанцев С.М.) та ін.
За підсумками тижня було виявлено певне коло інтересів учнів для планування і проведення заходів у наступному навчальному році. Підготовка та участь у позакласній роботі дала змогу школярам продемонстувати практичні навички з природничих дисциплін.
Тиждень природничих наук закінчився, але продовжуватиметься праця вчителів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися.