Школярі Лебединщини в Охтирці грали в баскетбол

28-30 листопада відбулися змагання з баскетболу в залік II етапу ІІ-літньої Гімназіади України у місті Охтирка серед учнів шкіл. У них взяла участь команда Лебедина  Баскетбольну команду Лебедина сформували учні ЗОШ№6 та СШ№7. Вони відправилися на змагання під керівництвом вчителя фізичного виховання СШ№7, відомого у місті тренера з баскетболу Олександра Анатолійовича Бардецького.

Першу гру розпочали з командою Лебединського району та виграли з рахунком 46:17. Наступна гра відбулася з охтирчанами. Де лебединці показали не поганий рівень, але господарі були об’єктивно сильніші як в індивідуальній грі, так і у командній. За підсумком лебединці програли – 16:65. Остання гра відбулася з Краснопіллям. По перебігу матчу лебединські школярі технічно виглядали впевненіше, а ось краснопільці були кращими в командній грі. У результаті фінальний свисток на користь Краснопілля: 29:44. Тож лебединці зайняли 3 місце в групі із однією перемогою.

Тож побажаємо тренеру з баскетболу  Олександру Бардецькому успіхів в цій нелегкій справі і підняти баскетбол в місті на новий рівень. Щоб найближчі роки Лебедин уже показував найкращий результат в області.

Відео можна переглянути тут