Поважаємо, розуміємо, підтримуємо

рр 26 листопада у районній бібліотеці відбулася зустріч учнів 1-А та 5-А класів з людьми з обмеженими можливостями з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю  (3 грудня) та до дня волонтера (5 грудня) «Вам, наші милі, завжди шанування щирі». Міський голова О.М. Бакликов та представники районної ради вшанували інвалідів Лебединського представництва громадської  організації «Спортивний клуб інвалідів «Фенікс». А діти підготували вірші, танці, пісні, якими порадували усіх присутніх у залі. Для членів клубу учні принесли гостинці – булочки у формі птахів, як символ польоту, перемоги над скутістю, хворобами та подарунок – лепбук про добро і дружбу. Вела весь захід голова Лебединського представництва громадської організації «Спортивний клуб інвалідів «Фенікс» Чуйко Т.М. У залі бібліотеки панувала дружня атмосфера. Членам клубу було дуже приємне спілкування з дітьми і тому  вони не шкодували своїх аплодисментів та запрошували ще на зустрічі.

рррр р ррр