16 днів проти насильства

akciya_16_dnej_protiv_nasiliya_nachalas_segodnya_v_uzhgorode_preview_medium    Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів протии насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.  Основними завданнями акції є:

- привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків;

- активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства;

— проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім’ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення  щодо нетерпимого ставлення до насильства;

- формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

Дати початку та завершення Кампанії вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини. У школі акція почалася лінійкою, на якій повідомили план  заходів на 16 днів та заняттями по класах «Протидія булінгу в дитячому середовищі». 26 листопада у фойє школи оформлені виставки «Мої права» та «Листівки толерантності», проведена по класах акція, в ході якої діти подарували один одному листівки з гарними словами та побажаннями.

На нараді при директору психолог школи провела консультацію для вчителів «Як володіти собою у стресових ситуаціях?»