Сучасні технології в освіті. Безкоштовні онлайн-курси для підвищення кваліфікації вчителів

1. Український громадський проект масових відкритих онлайн-курсів«Prometheus»

На цій платформі є цикли курсів з підготовки до ЗНО, психології, удосконалення мовних навичок. Також вчителям може стати корисним курс щодо запобігання булінгу. Маса цікавих психологічних новинок, можливості освоїти основи медіаграмотності, курси по вдосконаленню розумових технік і підвищенню рівня мови — все це є на нашій українській платформі.

Курси для вчителів.

Курс “Наука про навчання: Що має знати кожен вчитель?“

Курс “Дизайн-мислення в школі “

Курс “Глибинне навчання через трансформаційну педагогіку “

Курс “Впровадження інновацій в школах “

Курс “Наука повсякденного мислення“

Курс “Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти“

Курс “Медіаграмотність для освітян“

Курс “Освітні інструменти критичного мислення“

Курс “Критичне мислення для освітян“

1. Cтудія онлайн-освіти – EdEra

Даний освітній ресурс не тільки має онлайн-курси, а й стане корисний великою бібліотекою, в якій кожен вчитель знайде безліч корисних методичних і дидактичних матеріалів. Також тут є ЗНО-платформа. На ній можна знайти деякі завдання, котрі можна провести на уроці.

Курс для вчителів початкової школи

Курс «Роботавчителів початкових класів з дітьми із особливими освітніми потребами»

Курс «Бери і роби»

1. Платформа ВУМ

На цьому ресурсі можна знайти чимало цікавинок не тільки вчителям, а й школярам, студентам, працівникам медичних установ і взагалі всім людям, котрі люблять постійно розвиватися.

Курси: https://vumonline.ua/courses/

Школа ефективного мислення

Як провести EdCamp для своєї громади

1. Центр електронного навчання ХНУ імені В.Н. Каразіна

Курс: «Фізика для вчителів» або «Інноваційні інструменти сучасного фізика».

Презентація курсу

Реєстрація і доступ до матеріалів курсу безкоштовний, сертифікат – платний.

1. Для вчителів англійської мови.

Ukrainian English Language

Teacher Learning Platform

Навчання на платформі є частиною очно-дистанційного курсу, обов’язкового для вчителів початкових класів. Платформа складається з двох блоків:

• інформаційного, який призначений для ознайомлення з опціями, цілями та задачами навчальної платформи (доступний англійський або український варіант);
  • навчального, який призначений для онлайн-навчання (доступний англійський варіант).