Запрошуємо на виставу

P91107-145354    Театр – це світ мистецтва, який духовно збагачує людину, допомагає глибше пізнати красу навколишнього світу. Привернути дітей до театрального мистецтва, виховати й зберегти природну сутність особистості дитини, її індивідуальність, вплинути на розвиток її духовно-естетичних якостей – саме такі завдання ставить перед собою Людмила Утка, учитель української мови та літератури. Разом із своїми вихованцями 7 листопада у рамках предметного тижня рідної мови запросила вона учнів та вчителів школи, батьків на виставу за мотивами відомого твору «Кайдашева сім’я » І.Нечуя-Левицького. Дух юнацького завзяття  акторів — учнів 10-го та 6-го класів театру захопив глядачів одразу!

Спектакль вирішений у кращих традиціях українського шкільного театру. «Кайдашеву сім’ю» люблять грати актори, її обожнює публіка — можна дивитися по кілька разів і весь час знаходити якісь нові акценти, бо в ній порушується тема, яка лишається актуальною, — конфлікт батьків і дітей.  З великою художньою силою і правдивістю І. Нечуй-Левицький розкрив у цьому творі духовні цінності, які склалися впродовж століть в українській родині.

P91107-145248 P91107-144840 P91107-144015   P91107-143228